SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej, 140kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70025
Ogień !!! Tylko tak dalej :) Podziwiam
1

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 138
Waga wagą, ale progress w lustrze widać i to konkretny. Dobrze, ze sie nie poddales i dalej walczysz, wiekszosc ludzi by odpuscila, bo jak kg lecą w dol to jest fajnie, jak jest zastoj to smutek i rozpacz.
Szacun za to, ze dalej lecisz z tematem :)


Zmieniony przez - wasky. w dniu 2016-05-31 18:08:48
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 100 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3382
....z cyklu neverending story... powrót na salony... a żeby nie było że wcześniej wrzucałem tylko zdjęcia sukcesów to tym razem poleci mała porażka. Z powodów prywatnych treningi od sierpnia zostały wstrzymane praktycznie do zera , dieta była trzymana na 70 procent. - waga wskoczyła ze 118 w czerwcu do 126 w grudniu. W tej chwili od 3 tygodni powrót na 100% diety - 2600kcal trzymane, spadek ze 126kg do 122 dzisiaj. Z nowości to przerzuciłem się z LC i spróbuje zbilansowanej w proporcji 30B/30T/40W . Co najważniejsze cukrzyca zniknęła - w tej chwili na czczo cukier 90 po wrzuceniu około 100g węgli 120. Od poniedziałku wracam na siłownie - na początek pierwszy miesiąc 3x20min cardio, Po miesiącu wracam na FBW+cardio. Mam nadzieje że tym razem nie będzie półrocznego zastoju :)





Zmieniony przez - darex100 w dniu 2017-01-22 11:10:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Jak na brak aktywności i słabsze żywienie nie jest źle. Po powrocie do nich efekty powinny być szybko widoczne.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobranie spalacza

Następny temat

Dieta pod grupę krwi A

WHEY premium