SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tłuszczu z nóg, brzucha, pośladków

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 873
Cześć wszystkim!

Zdjęcie sylwetki (mile widziane):
Wiek: 26
Waga: 74
Wzrost: 175
Staż treningowy: nigdy nie chodziłem na siłownię, ćwiczę wspinanie z przerwami powiedzmy 3 lata
Obwód pasa: 86
Obwód klaty: 99
Obwód uda: 58
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): buldering 3 x 2h w tygodniu
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: bardzo dobry, jedynym minusem jest astma
Preferowane formy aktywności fizycznej: wspinanie przede wszystkim :P
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: brak
Wrażliwość na stymulanty: brak
Możliwosci finansowe: nie planuję inwestowania w suplementy, białka, itd
Cel/problem/opis:
Witam wszystkich,
otóż sprawa wygląda tak jak na zdjęciach. Wróciłem do wspinania w lutym 2015, zbiłem wagę z 82 na 74, i te 74 pozostało już tak od 2 miesięcy. Moim celem jest pozbycie się tłuszczu z brzucha, ud i pośladków. Wiem, że mam trochę tego tłuszczu i na pewno nie jest mi aż tyle potrzebne. Jeżeli mógłbym pozbyć się go właśnie z tych trzech miejsc w jak największym stopniu - byłoby idealnie. Liczy się dla mnie niska waga, właśnie ze względu na wspinanie. Jeśli chodzi o dietę to od dłuższego czasu jadę na serkach wiejskich, twarogu półtłustym, suszonych owocach, musli z mlekiem, chudym mięsie, warzywach+owocach. Nie jem fast foodów, kebab trafi się raz na miesiąc. Czy macie jakieś rady?

Pzdr
Filip








Zmieniony przez - blueish_eyez w dniu 2015-11-04 20:34:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Nie da się spalić tłuszczu miejscowo, tkanka tłuszczowa zmniejsza się na całym ciele.

https://www.sfd.pl/_Redukcja_dla_Juniora,_jak_się_do_tego_zabrać_-t916418.html

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
trzeba bedzie dopracowac diete, o ile na poczatku mozna nieco odpuscic, o tyle pod koniec redukcji trzeba juz nieco przycisnac i dopracowac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
masz link z podstawowym info jak sie do tego zabrac
https://www.sfd.pl/_Redukcja_dla_Juniora,_jak_się_do_tego_zabrać_-t916418.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,

zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 


Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 873
Dzięki za odpowiedzi. W takim razie biorę się za dietę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
prawidlowa reakcja jakbys mial z nia jakies problemy albo ulozysz to daj do sprawdzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 873
Dieta jest w trakcie produkcji nadal ale juz w tej chwili wyrzuciłem niektóre pokarmy z jadłospisu. Prześlę coś do oceny kiedy tylko powstanie taka rozpiska :) i mam jeszcze pytanie z innej beczki: czy klasyczne brzuchy z lekko ugietymi kolanami w pozycji leżącej mogą negatywnie wpłynąć na odcinek lędźwiowy? W maju 2014 miałem problem z rwą kulszową + korzeniem w lewej nodze i tak się zastanawiam. Plecy mam mocne ale niestety tylko na górze. Jeśli chodzi o brzuch to robiłem kiedyś a6w (wiem, bez sensu ale coś tam jednak rosło) ale generalnie to jest tam chyba więcej tłuszczu niż mięśni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
bezpieczniej bedzie zaatakowac brzuch cwiczeniami izometrycznymi

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 873
Więc tak, nie jestem w stanie przestrzegać takiej żelaznej diety bo dużo poruszam się po mieście i nie jestem w stanie wozić lodówki. Z jadłospisu wyrzuciłem wszystkie "złe" pokarmy, węglowodany o wysokim I/G, dołożyłem ilościowo dużo warzyw. Urozmaicenia polegają w zasadzie na tym, którego warzywa danego dnia znajdę więcej w lodówce :P
Przykładowy dzień wygląda tak:

1szy posiłek
twaróg półtłusty
łosoś wędzony
kiełki lucerny czy jakiekolwiek inne
pomidor sałata
oliwa z oliwek

2 posiłek
serek wiejski banan

3 posiłek
ryż brązowy
pierś z kurczaka na oliwie
sałata pomidor ogórek

4 posiłek
serek wiejski banan

5 posiłek
sałata pomidor ogórek papryka czerwona oliwki zielone oliwa
2x kromka chleba razowego

5 posiłek
2 jajka

I mam jeszcze pytanie, co sądzicie na temat miodu np gryczanego do posiłku? np do serka wiejskiego? warto takie węglowodany czy lepiej coś innego? Ogólnie wiem, że spożywam bardzo mało węglowodanów ale po prostu zależy mi bardziej na zrzuceniu kilogramów w tej chwili niż na maksymalnym performansie na ścianie :)


Zmieniony przez - blueish_eyez w dniu 2015-11-17 19:36:48

Zmieniony przez - blueish_eyez w dniu 2015-11-17 19:39:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
A po co Ci lodówka w wożeniu jedzenia po mieście? Nie możesz pakować w pudełka i zjeść jakoś w trasie?

I zaraz będą krzyczeć, żebyś wrzucił dietę w formie zrzutu z dziennika potreningu -instrukcja. Wylicz też sobie zapotrzebowanie na kalkulatorze jakimś.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forma do oceny

Następny temat

dziwny ból pleców

WHEY premium