SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja stoi w miejscu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2794
dudee
Obojętnie co zjesz na kolacje, ważne aby posiłek był odpowiednio zbilansowany i bogaty odżywczo bowiem jedna kromka chleba z masłem orzechowym to kiepskie rozwiązanie. Siemię jak najbardziej należy wprowadzić, gdyż są bogate w kwasy tłuszczowe omega 3, witaminy z grupy B, błonnik czy lignany. Łyżeczka dzienne np: do płatków czy szejka zda egzamin. Naucz się wprowadzać produkty do dziennika surowe - przed obróbką termiczną - NIE PO. Masz kiepski stosunek kwasów tłuszczowych bowiem jeśli jadasz w ten sposób sporadycznie to nic się nie dzieję. Warto jednak wprowadzić do swojego menu tłuste ryby które obfitują w DHA i EPA, suplementacja tymi kwasami może jedynie działać sobie w tle, w dodatku jest mało produktów ( i są drogie ) które warto stosować. Jak wygląda spożycie warzyw?



Dzięki za odpowiedź , wszystkie produkty ważę przed obróbka i taką wagę wpisuję w dzienniku. Warzywa jem codziennie do dwóch posiłków jest to albo brokuł , lub mieszanka warzywa gotowana na parze w ilości ok 200g. Rozumiem czyli siemię po prostu wrzucić i zjeść lub wypić.



Zmieniony przez - prezesxxll w dniu 2018-02-02 13:11:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Warzywa najlepiej do każdego posiłku - nie do dwóch. Chodzi o produkty wpisane w dziennik typu ,,pieczony lub gotowany''.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2794
dudee
Warzywa najlepiej do każdego posiłku - nie do dwóch. Chodzi o produkty wpisane w dziennik typu ,,pieczony lub gotowany''.


A to ma jakieś znaczenie dla ich kaloryki ? Do tego wszystkiego jeszcze codziennie wypijam łyżeczkę oleju z czarnuszki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Ma to znaczenie. Olej z czarnuszki jak najbardziej możesz pić. Oczywiście o ile Cię stać. Nie jest to tani i szczególnie istotny produkt.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Kaloryczności* - nie kaloryki


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-02-02 16:45:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2794
dudee
Kaloryczności* - nie kaloryki



Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-02-02 16:45:59


Dzięki dzisiaj zrobiłem pomiary i wagę ...... nie wiem co jest grane waga od miesiąca ta sama a wymiary ani mm mniej --:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2794
Dzięki dzisiaj zrobiłem pomiary i wagę ...... nie wiem co jest grane waga od miesiąca ta sama a wymiary ani mm mniej --:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2794
domer
Ma to znaczenie. Olej z czarnuszki jak najbardziej możesz pić. Oczywiście o ile Cię stać. Nie jest to tani i szczególnie istotny produkt.


Olej z czarnuszki pije bardziej profilaktycznie niż jako dodatek do diety fakt tani nie jest buteleczka 250 ml ponad 60 zł ale dobrze wpływa na ciśnienie skore i włosy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Przypomnij jak wygląda Twoja aktywność fizyczna.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2794
domer
Przypomnij jak wygląda Twoja aktywność fizyczna.


Prace mam raczej siedząca w sezonie zimowym , 3x tygodniu siłownia . Zdjęcia w profilu są z przed 2 lat wtedy ważyłem 80 kg w pasie 90 cm


Zmieniony przez - prezesxxll w dniu 2018-02-03 09:45:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy robię coś źle?

Następny temat

Masa 1 kg miesiecznie

WHEY premium