SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja prosze o pomoc !!!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 200
Wiec zaczne od tego waze 75kg i mam 176 cm (18 lat) cwicze tajski boks od 2 miesiecy 4x w tygodniu i na silownie uczeszczam 3x w tygodniu trenujac splitem (2 miesiace) dodam tez ze schudlem w 2 miesiace z 81kg ale zostal jeden problem klatka piersiowa tzw cycki to jest tragiczne widze poprawy w miejscach typu plecy barki nogi itp ale nie na klatce cwiczenia robie poprawnie nie mam diety ale staram sie jesc zdrowo nie wcinam slodyczy nie pije alkoholu ani napojow gazowanych nie jem po 21 chce strasznie stracic tluszcz z klatki ale nie moge nie choruje nie mam zadnej choroby zwiazana z hormonami itp
Chciałbym dobrac jakas diete ale nie wiem jaka poniewaz chodze do technikum mam lekcje od 8 rano do 15 i nie wiem co zabrac ze soba zazwyczaj jem rano jogurt naturalny z muslami a w szkole czarny chleb z chuda szynka
Dodam ze mam tylko na silowni lawke,hantle,sztange
Prosze o pomoc jestem zawziety moge zaastosowac diete i brac jakies suplementy ktore mi pomoga jakos wygladac
Z gory dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Jak chcesz by ktoś odwalił całą robotę za Ciebie i przygotował Ci menu - to masz opcję w moim podpisie (link)

Inną alternatywą jest ułożenie diety samemu i danie jej nam do sprawdzenia. Potrzebne info masz w tematach podwieszonych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiłek przed i po treningowy...

Następny temat

Dieta oraz opinia

WHEY premium