SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja po operacji ramienia.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 862

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Płeć

Mężczyzna

Waga

90

Wzrost

180

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Nie pracuję, nie uczę się, nie robię kompletnie nic

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Złamanie w 1/3 trzonu koście ramieniowej unieruchomione gwoździem śródszpikowym z dwoma śrubami ryglującymi oraz stan po zwichnięciu barku 3 stopnia (prawego)

Stosowana lub planowana suplementacja

Bez supli tylko dieta, no chyba że białko dla uzupełnienia bo do zrostu jednak pasuje trochę białek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86
Siema, jako że jestem nowy to chciałem was wszystkich powitać i poprosić o odpowiedź na jedno pytanie. Mianowice: we wrześniu 2012 kapeczkę rozsmarowałem się na motocyklu na barierce, tak że musieli mi władować kilka drutów i śrub w ramię i bark. Jako że ostatnio spojrzałem na siebie krytycznie i stanąłem wreszcie na wadze z deczka się przeraziłem. Mianowicie rozpasłem się. Zacząłem biegać, stosować trening ogólnorozwojowy i przestałem jeść tłusto i niezdrowo. Niestety okazało się że ręka mi się nie zrosła i będę miał ją wsadzoną w unieruchomienie na kolejne 4-6 tygodni i podane osocze bogatopłytkowe. I tu mam teraz taki problem: jako że wszelkie ćwiczenia fizyczne odpadają, prosiłbym czy ktoś obeznany z tematem mógłby mi rozpisać dietę, ale nie w formie posiłków czy zapotrzebowania kalorycznego czy coś w tym stylu (nie chcę się narazić już w pierwszym poście), tylko w takiej formie jak squixy w 1-szym poście tego wątku: Tu wprowadź tekst linku.... Chodzi mi o ogólny schemat diety zbilansowanej, tylko że dla osoby nie mogącej trenować.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Dieta taka nie różni się niczym poza kalorycznością/proporcjami.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86
Wiem i rozumiem tylko że tam mam rozpisane posiłki okołotreningowe i czy np nie lepiej jeśli nie trenuję odpuścić sobie węgle o wysokim indeksie glikemicznym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86
W końcu nie potrzebuję strzału węglowodanów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86
Aaaa sorki i jeszcze jedno czyli jak te proporcje? Czego więcej, a czego mniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
a skąd pomysł że takie węgle są potrzebne około treningowo? dietę rozpisujesz wg założeń tradycyjnej diety zbilansowanej, możesz obniżyć energię z węgli na rzecz tłuszczu, pamiętając równocześnie, że potrzebujesz znacznie mniej białka niż osoba trenująca na siłowni.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86
Dzięki Łap SOG'a. Czyli ile mogę obciąć kalorii żeby to wszystko miało sens? Bo według kalkulatora aby utrzymać masę (Mężczyzna, 90 kg, 180 cm i 20 lat) wychodzi mi 2483.53.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
możesz zacząć z tego pułapu i obserwować co się dzieje.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86
OK Dzięki wielkie. Za jakiś czas pochwalę się efektami diety i działania osocza bogatopłytkowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
dietę to tu daj jeszcze do oceny.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86
codziennie wieczór rozpisuje to wrzucę wieczorkiem całość ok? xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD + kreatyna pyania

Następny temat

Puste Kalorie, węglowodany

WHEY premium