SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja odwiecznego balastu.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 830

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Płeć

M

Waga

85

Wzrost

183

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

18

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca fizyczna 8h 10-19 w tym przerwa 14-15. Trening ok 19.30

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Kiedyś trenowałem ale dawno więc staż raczej brak, posiadam drążek, buty do biegania :)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

j.w.

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

badania robione ok pół roku temu wszystko w normie.

Stosowana lub planowana suplementacja

brak.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na wstępie chciałbym powitać wszystkich użytkowników forum. To forum jest wspaniałą lekturą dla ludzi chcących odmienić swoje ciało i życie. A więc na początek napiszę parę słów o sobie. Mam 24 lata i od zawsze byłem trochę "tęższy" była to chyba kwestia genetyki (tak to sobie przynajmniej tłumaczę) gdyż moi bracia również są troszkę za dużo obdarzeni w tkankę tłuszczową. Praktycznie od 18 roku życia ciągle jestem na jakichś dietach i innych cudach, od zawsze musiałem uważać na to co jem gdyż lekkie odchylenie od diety skutkowało natychmiastową zmianą objętości mojego pasa. Od paru lat moja waga utrzymuje się mniej więcej na poziomie 85kg co przy wzroście 183cm nie jest takie straszne, jednak co mnie martwi to ogromna ilość tkanki tłuszczowej w moim ciele, pomiar wykazał 18% moim marzeniem byłoby zejście poniżej 10%. Stosowałem już setki różnych diet i ćwiczeń, po których zrzucałem kilogramy lecz nie tłuszcz. Niestety, bardzo ciężko jest mi zostawić mojego wroga czyli FAT. Kolejnym moim marzeniem jest "kaloryfer" jest to cel do którego dążę i bardzo chcę osiągnąć, oczywiście przy waszej pomocy.

A więc podsumuję:
wiek - 24lata
waga - ok.84kg
poziom tk. tłuszcz. - ok.18%

Cele:
wiek - najlepiej ten sam :)
waga - ok.75-77kg
poziom tk. tłuszcz. - 8-9%

Mój plan żywieniowy (codziennie jem to samo)

Śniadanie:

Musli 100g
miód - 15g
mleko - 200ml
płatki kukurydziane - 80g
truskawki - 50g
jogurt naturalny - 100g

Obiad

pieczone roladki z indyka (100g indyka, szpinak oraz mozarella ok.50g)
brokuł
marchew
szpinak
warzywa ok 200g
Warzywa robione na parze
15ml oliwy z oliwek ( extra virgin - super dziewica :)
ketchup 20g

Kolacja

tuńczyk w oleju 135g (po odsączeniu)
pomidor
2 plasterki wędzonej szynki wieprzowej (własnej roboty)

woda ok.2L

Niestety ze względu na pracę ciężko jest mi zjeść większą ilość posiłków.

Za parę dni planuję ostro zacząć trening (będzie to HIIT - bieganie) i wtedy dojdą 2 posiłki przed treningiem - 2 kromki chleba z miodem lub dżemem
zaraz po treningu banan i 2 godziny później kolacja jak wyżej.

Jest to mój pierwszy post a zarazem temat na forum więc z góry przepraszam wszystkich za ewentualne błędy które popełniłem. Z góry dziękuję wszystkim którzy przeczytają moje wypociny oraz będą w stanie ocenić mój plan oraz zasugerować zmiany.

Serdecznie Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
płatki kukurydziane zamień na owsiane pilnuj bwt, musli najlepiej własne.

Zmieniony przez - _Boston_ w dniu 2014-06-09 07:27:26

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ_-t922820.html w takiej formie wrzucamy diety

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Redukcyjna LOW Carb , brak efektów

Następny temat

Redukować czy nie ?

Wiecej