SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja nadal czy masa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 469 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9370
Witam ,obecnie od września bylem na redukcji,zeszło z 94 na 85,miałem wejść na enana plus metka,ale jedna rzecz mnie niepokoi
mianowicie wszedłem na analizator w którym mi wyszło 19% fatu,a moj znajomy co jest duzo grubszy od mnie wyszło mu 21
tylko ze ja mam w pasie 87,reka42.5 udo 62.Faktem jest to ze robiłem analizę po 3 posiłkach.czy ma to jakiś wpływ??On jest podobnego wzrostu ciezszy o 4kg,a wymiary to nawet nie mam co porownywac.robic msase,i leciec z cyklem ,.czy ciagnac redu.ale szczerze mowiac juz mnie wkurza redu bo zaczynam wygladac jak szpadel.z gory dzieki .Pozdr

1. WIEK:26
2. WAGA:86 (kiedyś 99k)
3. WZROST:180
4. WYMIARY:
-biceps:42.5(kiedys47)
-klatka:nie mierze
-udo:tez nie mierze
-talia:87
5. STAŻ NA SIŁOWNI:od lutego 2005roku
6. DIETA:jest dopięta
-białko:2.4
-węglowodany:2
-tłuszcz:1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:brak
8. TRENING: 4razy w tygodniu masa,sila
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF% 15
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):nie
13. STAN ZDROWIA:dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:wlosy sa
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:rekord był 182
-martwy ciąg: serie 190x6
-przysiad: 180x8
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Tak ma wplyw a takie analizatory maja za duzo zmiennych i nie sa do konca miarodajne...spojrz w lustro i sam sobie odpowiedz czy wystarczy Ci redukcja do takiej sylwetki jak masz czy sie chwile pomeczysz i np zejdziesz jeszcze te 2-3cm w pasie


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2017-02-03 17:18:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna opinia fachowca :)

Następny temat

Niski testosteron, lekarz endokrynolog z Krakowa

WHEY premium