SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja na mecie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Bo to byla lekka niedoczynnosc, bralem na to leki (t4) ale wkoncu przestalem i nie odczulem zmiany, po cyklu jest gorzej, wydaje mi sie ,ze z tarczyca, czytalem ,ze teska obniza hormony tarczycowe, nie wiem ile w tym prawdy. W kazdym razie teraz jest troche gorzej, ale wiem jakie leki mi przepisze (t4), wiec pomyslalem ,ze jak wezme t3 w malych ilosciach to nie bede musial do niej isc jakis czas. No wlasnie sie boje o katabolizm ale z drugiej strony chcialbym zejsc do 10% bf, a mam kolo 20%. Kalkuluje jak to sie oplaca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
masz problemy z tarczyca nie brał bym nic na własna rękę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Ok, dzieki. A jest jakas substancja ktora warto by bylo dorzucic jeszcze do tego stacku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
chłopie masz do zjechania kilka kilogramów,podajesz już większość środków co ty chcesz tam jeszcze dowalić?jak byś przycisnął dietę to przez 6 tygodni bez dodatków byś zjechał.Nastała moda pokładania wszystkiego w chemii nie tędy droga.To kombo które podajesz to kilka lat wstecz ludzie do zawodów się przygotowywali nic więcej nie potrzeba poza konsekwencją w trzymaniu diety i kręcenia aero

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Hehehe, to do mnie przemiawia. Mam cos z lekomana poprostu, dzieki. Dalbym ci soga, ale juz jednego dalem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
szkoda tak katować organizm,i tak dajesz juz mocne kombo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol jako pierwszy cykl

Następny temat

Pierwszy cykl laczony/solo

WHEY premium