SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja masy (dobór odpowiedniej suplementacji) proszę o poradę

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10
Witam serdecznie!

Wzrost 191 cm
Waga 131 cm
Dieta - zbilansowana wg. zapotrzebowania
Trening 4 x w Tygodniu Spinning (indoor cycling)

Mam pytanie, od 4 miesięcy jestem na diecie - straciłem około 14 kg, nadszedł czas kiedy zaczynam czuć zmęczenie zarówno dietą jak i treningami - chciałem prosić o pomoc w dobraniu odpowiednich suplementów które wspomogą moje odchudzanie, dodadzą mi siły i zadbają o antykatabolizm na moich mięśni. Chciałem również poprosić o rekomendacje dobrego spalacza tłuszczu.

Tak więc:
- Co kupić?
- Jak stosować?
- Jakie aktualnie firmy produkujące odżywki są najlepsze?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 793 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10372
Co kupić, no to do diety najlepiej witaminy+minerały+omega 3, no i BCAA by chronić mięśnie. Co do spalacza, co by Ci tu polecić,hmmm...., Revex 16 byłby dobry jako pierwsza styczność z takimi środkami jak spalacze, ale jeśli szukasz czegoś co Cię trochę pobudzi do treningów to bym proponował Olimp Thermo Speed Hardcore.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8233 Napisanych postów 150042 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1187707
mysle, ze przy tym poziomie bf nie ma co sie w suple jeszcze bawic.
chronic miesnie to mozna ponizej 12-10% bf, z masa ciala 130kg nie ma co sie obawiac o miensie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Animal flex i Animal cuts razem

Następny temat

Kreatyna a Jelitówka, co zrobić ?

NutLove