SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja masy, chudnięcie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 427
Witam.
Mam 17 lat i ćwiczę już na siłowni 5 miesięcy na sucho.
Mam trochę fałdków na brzuchu no i na klatce co nieco.
Chciałbym już coś zacząć brać, myślałem o HMB ale niektórzy mówią że nic nie daje... Ostatnio przeczytałem ulotkę o odżywkach taką z gwiazdkami na temat działanie danej odżywki. No i znalazłem takie 3 reduktory masy:
Clenburexin

Thermo fat burner

Fat killer

Może ktoś brał któryś z nich i wie co nieco na temat jego działania. Chodzi o to czy to daje jakiś efekt, wspomaga faktycznie tą redukcje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3357 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19536
Dieta-z bilansem kalorycznym na minus, pięć miesięcy to żaden staż, suplementy nie są potrzebne. Dział odżywianie.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 427
A może jednak? Zależy mi na możliwie szybkim efekcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3357 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19536
Odpowiedź się raczej nie zmieni, dieta jest podstawą nabierania masy, kreatyna może być dodatkiem-wspomagającym ten proces, jak chcesz szybki efekt to kup sobie synthol.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36531
Z takim podejściem to odłóż te pieniądze na liposukcje.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A co do szybkiego efektu-dieta na minus i bardzo dużo aerobów. Wypowiedź wyżej nie ważna, nie te cele.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ludzie czy Wy czytacie ze zrozumieniem? :O
Ja chce zredukować masę a nie przybrać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Akurat w tej chwili to nie my czytamy bez zrozumienia.

Zmieniony przez - KOTC w dniu 2010-01-14 21:58:59

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20004
WARNING
Must Be 18+ To Use

Notice: This non-prescription dietary supplement is not intended for persons under the age of 18.

(EpheDrexin)

W tym wypadku to akurat chwyt reklamowy, ale taki napis powinien być umieszczony na opakowaniach wszystkich suplementów. Dało by to dzieciakom trochę do myślenia - to nie są cukierki.

PS. Chcesz schudnąć, to mniej przesiaduj przy komputerze.
A ten katalog z gwiazdkami -->

Zmieniony przez - Kreatynek w dniu 2010-01-14 22:38:20

Pomogłem? - Kliknij: https://db.tt/QJPATJaZ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Taki napis byłby jedynie wabikiem i oznaczałoby to plus milion pytań o odblok, zdrowie i rodziców.

[][][]--140kg--[][][]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy Cykl / Ziołko

Następny temat

Jaka odzywka do 80 zł? (Chodze na basen)

Water