SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja jest dla mnie za droga - art.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Właśnie ja niestety nie znoszę smaku zwykłej niegazowanej wody. Dla mnie musi być zmineralizowana typu muszynianka. No i przy okazji uzupełniam minerały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1305
Może głupie pytanie, ale jednak coś jest. Szukam sobie dobrych śniadań i przejrzałem ten temat.
"wersja dla obżartuchów - 5 jaj, 100g płatków, 50g orzechów, szklanka mleka, łyżka kakao. " Mógłby mi ktoś powiedzieć jak to się przyrządza? Trzeba to zmieszać, czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4723
np jaja gotujesz na twardo i jesz , owsiane zalewasz szklanka gorącego mleka + kakao i sypiesz do tego orzechy . gotowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 104
fajny artykuł

pozdrawiam

http://www.open.vot.pl Open - duże forum wielotematyczne i coś znacznie więcej
http://www.opcja.vot.pl Artykuły - Rozwój osobisty, zdrowie, dom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
albo omlet z 5 jaj i 100g płatków, a kakao robisz sobie osobno. Orzechy można sobie pochrupać ;

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 633 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5111
Mnie zastanawia te WPC od razu po treningu?Niby nie powinno się bo się powoli wchłania?
A swoją drogą miło było sobie przypomnieć że pierś z kurczaka kosztowała w 2009 12zł/kg ta dieta w 2011 by wychodziła z 800zł

"Kto walczy - czasem przegrywa.
Kto nie walczy przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 608
eee jakie 800 zł?? kurak jest po 12 zł\kg (tylko trzeba dobrze szukać). Za wodę też nie płacę (groszowe sprawy)kupiłem sobie Brite, wkurzające były te butelki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4286
Pomyslcie ilu produktow tak naprawde nie musicie kupowac. Ja oszczedzam jedac na zbilansowanej.

pozdro

Zmieniony przez - HoganiskO w dniu 2011-08-23 14:35:36

"Lecimy k***a Tutej" xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
super art. jasno i rzeczowo pokazuje że jeśli się chce to można. JA do roboty latam z 3 -4pojemnikami na jedzenie :) + bidon na trening .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
w zasadzie to jałowe i monotonne, jak i lniany kosztuje 6x tyle, ale jako przykład może służyć.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak jesc podczas rzezb y

Następny temat

czy zamiast worka ryzu moge wypic oliwe z oliwek?

WHEY premium