SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja jest dla mnie za droga - art.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 523 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5451
moze byc porcja po treningu czemu nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2999
W sumie trening na siłowni mam 3x w tygodniu, HIIT 2x w tygodniu. Czy po hicie też brać WPC? Czy tylko po siłowni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po HIIT zjada się normalny potreningowy posiłek, tak jak po siłowni. To samo przed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


A propos drogiego jedzenia, dzisiaj byłem na zakupach i kupiłem 4kg wołowiny (antrykot) - 17zł/kg, 1,5kg kuraka - 12zł/kg 0,5kg cielęciny (mielone) - 18xł/kg i oliwa z oliwek - 28zł/500ml, orzechy brazylijskie - 35zł/kg. Takie ceny są w Gdyni na Hali. Mięsko zawsze świeże i dobre, tylko rostbef mają do bani, bo za tłusty i wygląda jak boczek, więc kupuję w ABC na Oksywiu, 21zł/kg, nie ma tam grama białego koloru. U góry fotka do oceny jakości mięsa.
Nie ma drogiej diety, trzeba szukać dobrych cen, po prostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 764
Świetny art. konkretny i bardzo przejrzysty. SOG poleciał!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 571
takie małe pytanko, w dni bez treningu silowego wyrzucic te 100g ryzu po trening, a dodac tluszcz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no możesz tak zrobić, w DNT nie potrzebujesz takiej ilości ww.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Czytałem ten art już dawno ale teraz ceny sobie porównałem.

Orzechy u mnie 10 zł za 1 kilo w skorupkach - ale i tak mam je za darmo z własnego drzewa Z tego co pamiętam 100 gram czystych orzechów do zjedzenia wychodzi z 270 gram orzechów w skorupkach :P

Kurczaka mam coś za 13 zł / 1 kg...oliwe raczej kupuje za około 20 zł / 750 ml ale trafiają się tańsze oczywiście.

PS: co ma w sobie kakao ? Dlaczego jest dobre ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Ostatnio tak jeszcze pomyślałem, że do kosztorysu diety wypadało by wliczyć wodę. Jakby nie było, butelka kosztuje ok 1.5zł, a schodzą 2 dziennie, więc to ok 90zł dodatkowych kosztów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
W Tesco jest "Kryształowa" butlka 2 litra za coś około 68 groszy ale mogę się mylić z końcówką

Na nalepce nie ma nawet info co ona w sobie ma ale w smaku ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak jesc podczas rzezb y

Następny temat

czy zamiast worka ryzu moge wypic oliwe z oliwek?

WHEY premium