SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja i regeneracja

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2147
Witam chciałem sie poradzic wzgledem Redukcji i regeneracji ktorej trzeba przeprowadzac co dany cykl a wiec tak
jestem juz na redukcji około 12 tygodni mimo wzmozonej aktywnosci w postaci treningów aerobowych i siłowych fat przestał leciec w dół ogolnie zostało mi tylko fałd na brzuchu jestem w połowie spalacza Meltdown-a biore go ze wzgledu na lepsza Wydajność i mobilizacje do ciezkich treningów i głownie tyle od niego oczekuje
I tutaj moje pytanie co zrobić
1.Przeciagnać ta redukcje jeszcze okolo tygodnia lub do 2 tygodni az skoncze spalacz zrobic przerwe tydzidzien z bilansem na 0 a pozniej znowu ruszyc z nowym treningiem i małym deficytem jak do tej pory

2.Zrobic tak jak powyzej z tym ze bilans na 0 od 2 do 4 tygodni aby sie wszystko unormowało tak czytałem gdzies w podwieszonym (nie chciałbym robic takiej duzej przerwy od deficytu)

3.Od jutra zrobic tydzien przerwy od tren dieta na 0 i po tygodniu dalej redukcja

4.Jechac dalej tak jak do tej pory i zaskoczyc w jeden dzien Cheat meal lub cheat day aby podaz kcl byla 250%-300% wiecej ??

Chce napewno przeprowadzic jeszce jeden cykl redukcyjny aby miec jak najmniej fatu przed masowaniem w zimie

Nie chce obcinac kcl w diecie a treningi juz sa bardzo intensywne
Dziekuje za zainteresowanie i pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2147
Lepiej sie czuje na diecie nisko weglowodanowej
okolo 2.5 gram bialka i do 1.5 gram tluszczy ww na poziomie 100 gram niskie ig czasami po treningu cos z wyzszej półki
jestem endo i wrazliwy na ww
a to bedzie moje 3 ladowanie z tym ze postaram sie bez smieci
a carb cycling mysłałem chciałbym zastosowac na redukcji i nawet na masie zeby mnie nei podlewało
Przyznam soga pózniej na tym kompie nie moge heh bardzo poogliscie mi dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
spalacz to tylko dodatek, możesz go więć stosować tak naprawdę do każdego rodzaju treningu- też na masie, redukcja przeciagana ponad miarę traci swe tempo, dlatego też trzeba albo zmian w niej samej, albo raczej może nawet zmiany na inny mikrocykl, zawsze przecież można do owej redukcji powrócić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
podładuj konkretnie węglami. Tłuszcz trzymaj nisko. Odblokuj trochę ten "metabolizm"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2147
antek098
podładuj konkretnie węglami. Tłuszcz trzymaj nisko. Odblokuj trochę ten metabolizm


Ta opcje własnie chciałbym najbardziej teraz trzymam low carb 100 gram ww juz dlyzszy czas moze zrobie tak ze jutro zrobie ladowanie na max ww ile dam rade i bede jechal okolo 2 tygodnie jeszcze redukcje
Nastepnie regeneracja około półtora tygodnia bez treningów i kcl na 0 pozniej rusze z nowym planem cykl 8 tygodni z małym deficytem
nastepne cykle beda juz z dodatnim bilansem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
100g węgla to bardzo mało, koniecznie zrób ładowanie. Tłuszcz trzymaj nisko. Zrób ładowanie na cukrach prostych (owoce) i złożonych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2147
WIem bardzo mało a jezeli chodzi o proste wegle to moze wpasc cos z slodyczy bo od 2 miesiecy nawet herbaty nie slodze jezeli chodzi o ladowanie to mniej wiecej wiem co i jak Tylko nie wiem jednej rzczy teraz trzmam bialko okolo 2.5 grama jak zwieksze podaz wegli to wliczac bialko z ww w te 2,5 grama ?

Zmieniony przez - Fighterkoks w dniu 2013-10-01 23:22:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
daj białko na poziom 2g w dniu ładowania. Unikaj śmieciowego na max śmieciowego jedzenia, aczkolwiek np żelki mogą się pojawić, bo są świetne - same węgle. Zjedz na początek dnia trochę owoców z żelkami, a przez resztę dnia dopełnij węglami złożonymi. Jak masz bilans dzienny powiedzmy 2tyś kcal to zjedz 2x bilans. Wyjdzie bardzo dużo węgla, ale tak własnie ma być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
Fighterkoks
Witam chciałem sie poradzic wzgledem Redukcji i regeneracji ktorej trzeba przeprowadzac co dany cykl a wiec tak
jestem juz na redukcji około 12 tygodni mimo wzmozonej aktywnosci w postaci treningów aerobowych i siłowych fat przestał leciec w dół ogolnie zostało mi tylko fałd na brzuchu jestem w połowie spalacza Meltdown-a biore go ze wzgledu na lepsza Wydajność i mobilizacje do ciezkich treningów i głownie tyle od niego oczekuje
I tutaj moje pytanie co zrobić
1.Przeciagnać ta redukcje jeszcze okolo tygodnia lub do 2 tygodni az skoncze spalacz zrobic przerwe tydzidzien z bilansem na 0 a pozniej znowu ruszyc z nowym treningiem i małym deficytem jak do tej pory



2.Zrobic tak jak powyzej z tym ze bilans na 0 od 2 do 4 tygodni aby sie wszystko unormowało tak czytałem gdzies w podwieszonym (nie chciałbym robic takiej duzej przerwy od deficytu)

3.Od jutra zrobic tydzien przerwy od tren dieta na 0 i po tygodniu dalej redukcja

4.Jechac dalej tak jak do tej pory i zaskoczyc w jeden dzien Cheat meal lub cheat day aby podaz kcl byla 250%-300% wiecej ??

Chce napewno przeprowadzic jeszce jeden cykl redukcyjny aby miec jak najmniej fatu przed masowaniem w zimie

Nie chce obcinac kcl w diecie a treningi juz sa bardzo intensywne
Dziekuje za zainteresowanie i pomoc.



Dałbym jeden tydzień bilans zero bez węgli , bez treningu na regeneracje .
Po takim tygodniu możesz wejść na Carb Cycling zszokować organizm , wykorzystując dobrą wrażliwość na insulinę .
Aeroby zamienić na interwały sprinty w dni bez treningu siłowego
Masz dużo możliwości , przy Carb Cycling manipulować węglami dawać więcej ich w dni treningu siłowego a mniej w dni sprintów/interwałów czy lekkich aero.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
mogę się pod tym podpisać z tym, że zrobiłbym tak po ładowaniu.
Robisz ładowanie, a po ładowaniu wracasz w deficyt w dni treningu siłowego dajesz więcej węgla, w dni bez treningu bazujesz głównie na tłuszczach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
Tak tylko że często gęsto ładowanie ( szczególnie pierwsze) nie wychodzi i jest kicha.
Ja proponuje wtedy zacząć od treningu ciężkiego , rano B+T po treningu załadować rodzynki + whey żeby pierwsze glikogen wątrobowy uzupełniać , a następnie B+W ( żeby jak najmniej błonnika był ).
Zresztą o użytkowniku mało jest informacji czy lepiej na tłuszczach czy na węglach się czuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
jak pisze ma mało węgla przez dłuższy czas już, więc podejrzewam, że wystarczy wstrzelić się w węgle by znowu ruszyło z kopyta. Jak się boi ładowania to może zrobić takie ładowanie prewencyjne, gdzie bilans wyrowna tylko do 0
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan treningowy

Następny temat

Plan Treningowy Masa do oceny

WHEY premium