SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja i poprawa sylwetki, rocznik '93

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4131
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Muszę przyznać zaniedbujesz troszkę ten dziennik
Gdzie ta dieta obiecana jeszcze w październiku do oceny ?

Coś tam się zredukowałeś choć na takich fotach trudno się dopatrzeć szczegółów .
Prawdę mówią pomiary wykonywane z rana oraz samoocena wyglądu w lustrzanym odbiciu .
Ostatnia fota dała mi do zrozumienia że biceps to Ty masz jednak i wygląda na więcej niż 36cm.

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4131
demolub

Prawdę mówiąc to nie mam zbytnio czasu na prowadzenie go i wstawianie codziennie rozpiski z treningu.

Potrzebuję nowy plan na klatkę,plecy i barki.Mógłbyś coś doradzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Potrzebuję nowy plan na klatkę,plecy i barki.Mógłbyś coś doradzić?

Gdybym Ci taki zgotował to wydałbym na siebie wyrok w postaci BANA co najmniej

W moich planach obowiązują ćwiczenia także na NOGI, dziwne ze nie wspomniałeś o bicach ani tricach

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4131
Po prostu chodzi mi o to,że klatkę muszę rozciągnąć(te cycki zlikwidować),plecy poprawić i barki. A co do nóg,bicepsów i tricepsów to ćwiczę i mam dobry trening na nie i nie potrzebuję zmieniać:)

i fotka z dziś,żeby było kolorowo :D





Zmieniony przez - szprotulbk w dniu 2010-11-08 22:29:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4131
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
w porównaniu z fota na pierwszej stronie widac postęp

wybacz ze nie prześledziłem dokładnie całego dziennika ale nie mam na to zbyt czasu
dlatego zapytam czy dalej redukujesz?

w treningu obowiazkowo musisz uwzglednic nogi


powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4131
Tak,redukuję ile się da do 1 grudnia,wtedy stopniowo dodaję węgle,aż dojdę do bilansu zerowego. Nastepnie trzymam dietkę i obserwuję się w lustrze. Jeżeli będzie ok,dodaję lekko węgle i lekka,wolna,czysta masa :)

Nogi ćwiczę,cały czas...i mają się bardzo dobrze :) Jutro wstawie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4131
A było,jeszcze nie tak dawno tak :









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Niezle niezle, bede zagladal, bo widze ze podobna sylwetka i walczysz z cycami tak jak ja

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa?? prosze o odpowiedz na moje pytanie!:)

Następny temat

Jak Ćwieczyć Pomórzcie :-)

WHEY premium