SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja i pomoc w ulozeniu diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 81
Na wstepie chcialbym sie przywitac, bo to moj pierwszy post, chociaz na forum przesiaduje od dluzszego czasu, lecz bez konta ;)

Nastepnie chcialbym podziekowac iz dzieki wam stracilem sporo nadwagi (mialem zle nawyki zywieniowe, chociaz dalej pewnie mam ;)). Ale do rzeczy:

Płeć : mezczyzna

Wiek : 19

Wzwrost : 175

Waga : 85+~ (dokladnie podam za pare dni jak pojde na wage)

Obwod talii : 94

Reszte obwodow podam za pare dni o ile bedzie taka potrzeba ;)

Aktywność w ciągu dnia : Praca (fizyczna), dom

Uprawiany sport lub inne formy aktywności : Silownia 2 razy w tygodniu (od roku), bieganie (dopiero od tygodnia) co 2, badz 3 dni, rower (tylko w okresie wakacji), plywanie

Cel : redukcja

Ograniczenia żywieniowe : Nie znosze ryzu (xD)

Stan zdrowia : Bardzo dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej : Bieganie, plywanie, rower, silownia (nie czesciej niz 2x w tyg)

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : Nie

Stosowane wcześniej diety : Tak... jednak ulozone przeze mnie i do konca nie przemyslane

Jesli cos dodac napiszcie.
A teraz moja "dieta"

Posiłek I 8:00
2 kromki razowego chleba z serkiem wiejskim 150g/ Badz 2 kromki razowego z jajecznia 3 jajka

Posiłek II 12:00
Piers z kurczaka, badz rybka + warzywa

Posiłek III 18:00
2 kromki razowca z chudym serem

Miedzy posilkami jesli mam ochote to banan, jablko badz kawa ice (czyli szklanka mleka. Noi oczywiscie pije tylko wode niegazowana.

Wiem, ze powinno byc 5/6 posilkow, policzone kalorie i zapotrzebowanie, jednak... troche sie w tym gubie. Jak bede mial czas to poczytam dokladniej i zastosuje sie do tego.


Zmieniony przez - Blon w dniu 2009-07-24 18:52:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Jak bede mial czas to poczytam dokladniej i zastosuje sie do tego.
To niby czemu oczekujesz , ze inni maja czas do poprawiania Twojego jadlospisu ???

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-07-24 19:23:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny

Następny temat

Dietka dla mase dla ucznia

WHEY premium