SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja i BCAA Xtra + Leucyna - Jak to polaczyc?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 453
Witam!

Do rzeczy. Jest dieta, jest trening i sa suple takze prosilbym tylko o odpowiedz na moje pytanie. W danym momencie wcinam mutant whey, multi pack, carbonox, leucine essential, bcca xtra i pierwszy w moim zyciu spalacz, animal cuts. Na diecie zrzucilem juz z 4k g w ciagu ostatnich 3-4 tyg. Wszystko jest ok tylko nie wiem jak mam laczyc leucine i bcaa xtra(aminki rozgalezione i gluta w jednym) w dt w ktorych biegam z rana naczczo i trenuje na silce wieczorem (pn i pt). Czy leucyna przed i po bieganiu z rana a aminy i gluta przed i po silce bedzie ok czy mozna to jakos lepiej polaczyc.

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): -

Wiek: 20

Waga: 85

Wzrost: 187

Cel cyklu: redukcja bf %

stosowane już wcześniej suplementy : Mono, nitrobolon, masowki, bialka, bulki, witaminy, mineraly, all-in-one, bcaa i glutamina

Uprawiane inne sporty: W danym momenci silka i bieganie (kiedys lekkoatlety, pilka nozna, martial arts, plawanie)

stosowane wcześniej spalacze : Nic

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: Mono Mega Caps Olimp, Carbonox, Vita min, multi pack, mutant whey, peak build up

ilość dni wolnych od kreatyny: 7 dni

przewidziane finanse na cykl: Wszystko co mi potrzeba mam

uwagi i sugestie: -

Staż treningowy: ponad 3 lata ponad poltoraroczna przerwa

"Aby byc wielkim, trzeba kiedyś być malym..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
wiec tak
DT przed aero daj porcje bcaa+5g gluty, po aero leucyna, przed silka bcaa po leucyna+10g gluty, przed snem 5g gluty

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 453
Dzieki bardzo za szybko i przejrzysta odpowiedz. Jezeli moglbym prosic jeszcze o jakies wyjasnienie dlaczego tak a nie inaczej, po prostu uzasadnic odpowiedz. Chcialbym to tez zrozumiec jesli wiesz o co chodzi

"Aby byc wielkim, trzeba kiedyś być malym..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
bo tak jest fajnie

bcaa przed aerobami przyda sie najbardziej, dostarczysz po spaniu potrzebnych amin+glutamina o watpliwym dzialaniu dodatkowo moze byc.
leucyna tutaj glownie kazdy spozywa po treningu ze wzgledu na swoje wlasciwosci podnoszenia wrazliwosci na insuline oraz rowie dobrze sprawdzi sie jako ochrona i stymulacja syntezy.
leucyna solo po treningach, bo pewnie dodatkowo cos wtedy pijesz/zjadasz tak wiec reszta bedzie dostarczona zpokarmu, a ze leucyna z tej trojki jest najwazniejsza w podwyzszonej dawce bedzie robila swoje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 453
Dzieki bardzo. Dalem soga ale cos nie chce wejsc

"Aby byc wielkim, trzeba kiedyś być malym..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
bo abonamentu nie masz,
wypełnij profil to abonament automatycznie Ci sie przedłuzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 99 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 453
Wypelniony. Sog poszedl ... Tak mi sie wydaje

"Aby byc wielkim, trzeba kiedyś być malym..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki stack kreatynowy wybrać + co do niego

Następny temat

Test sponsorowany firmy BLASTEX - dywciasfd - pods. s.13

WHEY premium