SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja fatu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 369
Witam, chce wspomóc redukcję zbędnego tłuszczu jakimś spalaczem, tylko nie wiem co kupić, chodzi mi o jakiś bez efektów pobudzających, są takie w ogóle? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 245 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2803
powiec cos o sobie,staz ? wiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29604
I czy byl kontakt ze spalaczami jesli tak to z jakimi

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
21 lat, 75kg, 174cm. W sumie z siłownią mam do czynienia ponad 3 lata. Kiedyś stosowałem Thermo Speed EX, Fat Burner ale za bardzo pobudzony łaziłem itd;p HMB też próbowałem ale kiepskie efekty.
Chciałbym coś lajtowego żeby trochę z brzucha zjechać, bo nie jest źle ale zawsze może być lepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Hmm i co nikt nie odp ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32196
Clenburexin czy jakoś tak z Treca lajtowy spalacz a jeśli nie chcesz chodzić pobudzony CLA & Green Tea również trec tylko po tym drugim to wiesz musisz brać więcej niz na opakowaniu żeby cos poczuć lepsze efekty uzyskasz po tym pierwszym co napisałem.

A HMB to wielka ściema tylko u nas jest to jeszcze sprzedawane ponieważ nie przyniło wiekszych efektów zresztą chyba sam zauważyłes :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ok dzięki )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odnośnie kreatyny

Następny temat

Kreatyna wieku 15 lat

Fruzelina