SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja dobra dla mnie?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 128
Witam,
Od jakiegoś pół roku trzymam stałą dietę wysokobiałkową i niskotłuszczową, moim celem było nabranie masy. Cel udało się osiągnąć - w ciągu 6 miesięcy waga skoczyła z 69 do 78kg. Jednak ostatnio trochę się "zapuściłem", miałem miesiąc przerwy w pracy, byłem na wakacjach i w związku z tym pozwalałem sobie praktycznie przez cały miesiąc z małymi przerwami na samo smażone jedzenie + kilka piw dziennie. Niestety odbiło się to na moim brzuchu i udach. Sam brzuch od momentu wagi 68kg urósł w obwodzie 10cm.

Na czym Waszym zdaniem powinienem się teraz skupić? Oczywiście koniec z piwkowaniem + powrót do zdrowej diety, ale co poza tym żeby zrzucić brzuch? Wagę mam w tej chwili taką jaką sobie założyłem gdy zaczynałem pół roku temu.

Kupiłem karnet na basen, poza tym staram się regularnie ćwiczyć w domu FBW.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wstaw zdjęcie, jednak 10cm to sporo wiec najpewniej redukcja

poczytaj:
https://www.sfd.pl/Redukcja_dla_Juniora,czyli_jak_się_do_tego_zabrać-t916418.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
wszystko zalezy od tego jak ty sie czujesz obecnie. oraz tego, czy faktycznie bf nie jest zbyt wysoki i nieumozliwi budowanie masy miesniowej (wrazliwosc insulinowa)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

15 lat, 7 miesiąc na siłowni.

Następny temat

Jak zwiększyć siłę ?

WHEY premium