SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja dobór suplementów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4229
dlaczego lepszy masz jakies dowody na to przedstaw mi swoje argumenty? Hypo ma w sobie składniki które razem tworzą naprawde silne połaczenie przy paleniu tłuszczu.

Bodybuilding is living

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Jadłem i wiem z doświadczenia swojego, jak i innych.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Schodź powoli z kcal, nie obcinaj od razu na minus, aero nawet 15 minut jedynie po treningu siłowym na początek, zwiększaj po 5min. co tydzień.

Po treningu siłowym 20-30min aerobów ze stałym tętnem. W dni nietreningowe interwały - w takim tempie jedyne co można spalić to mięsień.

Oxy to obecnie jeden z najlepszych spalaczy na rynku i na pewno będzie lepszy od Hyperdrine - tu się nie zgodzę.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Po treningu siłowym 20-30min aerobów ze stałym tętnem. W dni nietreningowe interwały - w takim tempie jedyne co można spalić to mięsień. - a ja się zgodzę

Cały ten katabolizm jest pimpowany przez fora, firmy itd. Przy niezbyt dużym deficycie, dobrej ilości bcaa z mięcha nie leci dużo, a jak leci to zapewne fat bo niektórym się wydaje że czysty mięsień, a do dopiero przy redukcji wychodzi ile było fatu !


Co do spalaczy to ten oxyelite nie przekonuje mnie. W ogóle mnie geranamina nie przekonuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5635
Eltoro, jeżeli po treningu siłowym "zabezpieczysz" się BCAA a następnie przystąpisz do aero z 20minut i po dostarczysz białko, myślę, że nie powinno palić się mięcha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Przecież mówię wyraźnie żeby nie przesadzać z tym katabolizmem a Ty mi tłumaczysz żebym se bcaa wziął heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Amentoris, że niby w którym momencie spalisz mięsień?

Zapraszam do odwiedzenia mojego dziennika i fot z zeszłorocznej redukcji, zobacz ile mięśnia tym sposobem poleciało, a fatu zostało

OEP jest perfekcyjnym spalaczem i mam podstawy sądzić, że nie miałeś z nim żadnej styczności.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Myślę, że przy dużym facie - scorch, przy niskim facie scorch + yohimbina, najlepiej HCL.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Może i moja wiedza jest nieco staroświecka w tej dziedzinie, ale nie mam zamiaru jej unowocześniać w kierunku który prezentujesz, robienie interwałów na zmianę z aero po treningu siłowym, dzień w dzień jest zbyt dużą intensywnością treningową i błędem.

Oxyelite nie stosowałem na dłuższą metę, lecz kilka porcji i nie zrobił na mnie w kwestii choćby pobudzenia najmniejszego wrażenia, nie wiem ponadto co Twoim zdaniem takiego nadzwyczajnego on zawiera.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2011-02-25 14:28:36

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Robienie aerobów po treningu siłowy ze stałym tętnem 65% HRmax przez 20-30 minut nie powoduje katabolizmu białek.

Robienie interwałów w dzień nietreningowy nie prowadzi do katabolizmu białek.

Więc w jaki niby sposób ma dochodzić do palenia mięśni i zachowania tkanki tłuszczowej?


Głównym zdaniem spalaczy NIE jest pobudzenie, a spalanie tkanki tłuszczowej, z czym OEP radzi sobie perfekcyjnie.

Dziękuję, dobranoc.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka białkowa

Następny temat

kreatyna bcaa arginina carbo glutamina DAWKOWANIE

WHEY premium