SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja do oceny.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2754
Witam serdecznie, proszę oceńcie moją diete na redukcje. Wszelkie uwagi mile widziane.
Waga: 85 kg
Wzrost: 178cm
BF: ok. 20-25%




PS dodam jeszcze że podczas treningu popijam sobie szejka z bcaa i miarki kreatyny. Jak Wy to widzicie?

Zmieniony przez - box_SER w dniu 2015-02-03 22:55:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 62
Podbijam.
Edit.
Cholera, dziewczyna mi się na kompie nie wylogowała.

Zmieniony przez - aniiaa006 w dniu 2015-02-17 22:00:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1741 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57710
Brak źródeł zdrowych tłuszczy i ogólnie za mała ilość Oliwa z oliwek, orzechy itp

Kalorii też moim zdaniem mało. Jak redukuje z 80 i mam 2800kcal

Zmieniony przez - serekkox w dniu 2015-02-03 22:57:07

We ride together We die together. Bad Boys for life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2754
Mógłbyś powiedzieć jak z głową wrzucić te tłuszcze, tzn. w jakiej ilości i w jakich posiłkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1746
Orzechy jako dodatek do śniadania, jako przekąska
Na kolację twarożek wiejski + oliwa z oliwek

GNLS
Jesteśmy e(L)itą, nie tłumem, w sercach nosimy dumę. (L)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2754
Poprawione. Co teraz myślicie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1741 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57710
Daj jeszcze oliwy orzechów do innych posiłków oprócz po treningowego przynajmniej 2 razy w tygodniu zmień ta kure na jakieś ryby . Makrele wędzoną łososia itp. Ogólnie poczytaj jeszcze o źródłach omega-3 bo tego brakuje. Mało warzyw

We ride together We die together. Bad Boys for life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Zastanowiłbym się w Twoim przypadku na LC na przykład gdyż masz tak duży bf ...
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1746
Od takiej ilości cycków zaczniesz niedługo nimi rzygać ;)
Zamień sobie pierś na np. żołądki kurczaka, schab albo wątróbkę świniaka/kurczaka.

GNLS
Jesteśmy e(L)itą, nie tłumem, w sercach nosimy dumę. (L)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2754
Wiem, mam zamiar wachlowac produktami jednak to jest taka baza. Ryż czasami zmienić na ciemny makaron lub ziemniaczki. Kurczaka na tunczyka, wołowinę lub inne mięso. Chciałem tylko wiedzieć czy proporcje w miarę dobre. . Czyli tłuszcze wrzucić do każdego posiłku np w formie orzechów lub oliwy z oliwek. I dołożyć warzyw do każdego posiłku? Omega3 mogę przyjmować w formie suplementu? Lykam dodatkowo tran i czosnek nie wiem czy to ma znaczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1746
Tłuszcze spokojnie w każdym posiłku, oprócz posiłku po treningu.
Warzyw jak najwięcej :)
Omega 3 znajduje się w rybach i oczywiście w tranie, łykasz tran, zjesz czasami rybkę i suple Ci nie potrzebne

GNLS
Jesteśmy e(L)itą, nie tłumem, w sercach nosimy dumę. (L)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2754
Troche poprawiłem, jest to tak jak mówiłem podgląd chcę się głównie dowiedzieć czy mam zachowane odpowiednie proporcje BTW trochę mnie przeraża też ilość kalorii, nigdy nie redukowałem dlatego nie wiem jak to powinno dokładnie wyglądać. Co byście jeszcze w tym zmienili?


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy można więcej biegać, zamiast obcinać kolejne kalorie?

Następny temat

bialko na noc lepsze czy warzywka?

WHEY premium