SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja czy masa ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
J/W

Sporo węglowodanów. Myślę, że przedział 4-6g/kg zda egzamin. Zadbaj o wysoką gęstość odżywczą produktów w diecie. Skoro potrzebujesz interwałów w swoim schemacie treningowym to z nich nie rezygnuj po prostu uwzględnij ten wydatek energetyczny w swój bilans kaloryczny. Notabene jak to wygląda u Ciebie na tle tygodnia? ( Ilość interwałów ).



Zmieniony przez - dudee w dniu 2016-07-25 16:08:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 116 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2408
No ale skoro mam osiągnąć 3400 kalorii to skąd to ma się brać, dorzuvić tłuszczy? Interwały to zwykle 2x w tygodniu , pon WTO, CZW, pia siłownia a środa sobota właśnie interwały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
Masa, bedziesz wiekszy, fat bdb jak na mase. Po redukcji bedzie chudo. Co do makto to polecam 2 g zwierzecego bialka 1 g fat i reszta ww. To ze wyjdzie 6 czy 7 g ww nie ma znaczenia, jesli takie masz zapotrzebowanie


Zmieniony przez - Carlitos w dniu 2016-07-25 16:59:45
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 116 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2408
Boże kochany nie spodziewałem sie że aż tak ciężko będzie te węgle nabić, to kupa jedzenia :D
Ułożyłem przykładowy dzień diety, może być? (wiem dużo białka no ale nie wiem co mam zrobić innego)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
Dieta ujdzie, bialko dobrze jest, warzyw nie licz. 500 g ww to nie jest duzo, jak cgcesz zamien ww na fat, w zaleznosci od samopoczucia


Zmieniony przez - Carlitos w dniu 2016-07-25 19:49:06
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 116 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2408
Ok, dzięki za rade. Tak jeszcze wracając do tych kalorii to 3400 to są moje kalorie potrzebne do utrzymania wagi, to znaczy że mam jeszcze do tego doliczyć troche? Na masie to ma być przecież nadwyżka kaloryczna :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Mięso z piersi kurczaka zamień na jakieś barzdiej tłuste -udka chociażby, czy karkówkę, będzie mniej białka i nie będziesz musiał dolewać oliwy w takich ilościach. W tym sniadaniu, tosą całe jajka rozbite na białka i żółtka? Dawaj całe jajka, żółtka są cenne.Jeśli 3400 to bilans zero, to na masie ttrzeba do tego dodać jakieś 300 kcal. Ale zastanów się, ile jadłeś wcześniej, jeśli mniej niz 3400, to zacznij od tego poziomu i ewentualnie dokładaj.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 116 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2408
To był tylko przykład nie będe tego jadł codziennie, wybór moich mięs wariuje pomiędzy własnie kurczakiem wołowiną i indykiem, co akurat kupie w sklepie to z tego robie żarcie :) A na śniadanie to tak, robie omleta i potrzeba na jedną sztuke 3 białka i 2 żółtka dlatego jedno zjada inny z domowników. Dzięki za rady, popróbuje coś z tych udek i karkówki, widzę że dużo nauki przepisów przedemną :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
Co dio dodiwania kcal to indiwidualna sprawa, mozesz lapac masw na tych kcal. Najlepiej waz sie co tydzien, i jak waga nie rusza to dodaj to 300 kcal.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 116 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2408
Moge przytyć jakoś nie boje się tych dodatkowych kilogramów, zawsze można zrobić redukcje jakoś się tym nie przejmuje.
Niech ktoś się tylko jeszcze wypowie czy na pewno mam zaczynać z tą masą czy może jeszcze musze poredukować, coś tam tłuszczyku jeszcze mam :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L-karnityna + CLA dla dziewczyny dawkowanie

Następny temat

Ospa i masa

WHEY premium