SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja ciamciaramcia + [FOTO]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3210

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Płeć

M

Waga

85kg

Wzrost

186

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

brak aktywności fizycznej

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

dostęp do full siłowni

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

brak diet

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

B dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 458
Witam zastanawiałem sie troche czasu nad napisaniem tego tematu w związku z tym że są już prawie wakacje postanowiłem zabrać sie za swoją sylwetkę . Będzie to mój dziennik w którym bede zamieszczał swoje dokonania itp na redukcje mam około 3 miechy diete już posiadam bo byłem u dietetyka ale nadal zastanawaim sie nad doborem planu treningowego prosze o wasze wypowiedzi i podpowiedzi bo jestem zielony w tej tematyce :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 458
xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 863 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42581
podaj jeden dzien z diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 458
Śniadanie 2 kromki czarnego pieczywa margaryna 1 jajko 1 pomidor
2sniadanie 4 ciastka lu go
lunch 1 opakowanie serka wiejkiego 3 % tł,4 wafle ryzowe
obiad gulasz drobiowy z dowolnymi warzywami 1.5-1/2 szklanki torebka ryzu dzikiego
Kolacja
1 puszka tuńczyka w sosie własnym 1/2 puszki kukurydzy kawalek czarnego pieczywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2134
to jest dieta od dietetyka ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 458
tak ale jest tam wiele zestawów 1 dnia podajże 8 nie chciało mi sie tego wszystkiego przepisywać bo sam poniedzałek to 2 strony podaniowe możliwości i urozmaiceń diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 863 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42581
ja tu widze moze nie wiele ponad 1000kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2134
proponuje w ramach pierwszego treningu kardio przejsc sie (mozesz biec) do tego dietetyka i trzasnac go w pysk za bycie głąbem i powrot do domu (tu mozesz zrobic interwały), usiasc do forum i przeczytac wszystkie tematy podwieszone odnosnie diet redukcyjnych, wtedy ulozyc porzadna diete z uwzglednieniem wlasnego bilansu kalorycznego i aktywnosci. wtedy mozesz tu wrocic, wypelnic ankiete i wrzucic do korekcji to co wymysliles w kwesti diety i treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 458
No no 1 trening zakończony spocony jak świnia przed ubojem <LOL> 30 min biegu na bieżni oraz ogólny trening na rozgrzanie mięśni nie jest aż tak zile planuje siłownie 3 x w tygodniu spotkałem nawet miłego właściciel siłowni pokazał wszystko co i jak i polecił mi przez pierwszy tydzień ćwiczenia na ogólną rozgrzewkę organizmu i przyzwyczajenie go do pracy.Teraz szukam jakiegoś planu treningowego dostosowanego do moich możliwości . Ogólnie chodzi mi o redukcje tak do 75-70 i nabranie siły. A co do mojej diety skonsultuje to z kims :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 458
o k***a nie spodziewałem sie tego ale spada mi waga ja dziś 1 warzenie od tygodnia warzyłem sie 3 razy waga wskazuje 81,4 kg czy to normalne żeby tyle zbić w tydzień ale przyznam sie nie trenowałem ostro a nawet bardzo ostro przez 5 dni godzina biegania i godzina treningu na siłowni i jak na razie czuje się świetnie :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam 15 lat i nie wiem jak schudnać.

Następny temat

Dieta do oceny oraz kilka pytań :)

WHEY premium