SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja bez siłowni

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1749
Witam wszystkich.

Obecnie sprawy się pokomplikowały i nie moge pozwolić sobie na siłownie w ciągu dnia.Jedyne dni w jakich mam taką możliwość to sobota wieczór i niedziela.
Muszę rozpocząć redukcje ponieważ przez dwa lata przerwy w treningach sporo sie zalałem (90kg i 174cm wzrostu).
Jak powinien wyglądać trening na spalenie tkanki tłuszczowej oraz zachowanie mięśnia?Nie zależy mi na uchowaniu każdego milimetru tylko żeby nie zleciało tych milimetrów 50:) No i oczywiście dieta.Nie ćwicząc na siłowni powinienem pochłaniać tak duże ilości białka?Jak powinien wyglądać rozkład składników odżywczych?

Dodam że prawie codziennie,wieczorami jeżdże wyczynowo na bmxie.

Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
da się tak zrobić bez siłowni :D zobacz na moją redukcje :D bo jak mozna nazwac siłownią 2 hantelki po 10 kg ławeczke i drążek :D:D, Zapodaj trening HIIT w formie biegania ;] dobry zabojca tłuszczu ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening

Następny temat

low-carb?

WHEY premium