SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja a utrata masy mięśniowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 594
Witam, ważę 121 kg i nie zależy mi na masie mięśniowej, moim jedynym celem jest utrata wagi, czy w takim wypadku warto jest inwestować w suplementy takie jak BCAA czy Białko ? Jeżeli nawet razem z tłuszczem spadnie masa mięśniowa to chyba nic strasznego ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 594
BMR wyszedł podobnie z resztą jest trochę liczenia i muszę się na to zebraćDziś środa popielcowa więc ryż z kurczakiem zastąpiłem kaszą jęczmienna z wędzoną makrelą i orzechami. Dzisiejszy dzień wyglądał tak:

Śniadanie [7:00]: 3 jajka na twardo( trochę majonezu)+ 3kromki chleba pełnoziarnistego z serem zółtym + Oliwa z oliwek 20 ml
8.00 Kawa + 3 małe kawałki czekolady
II Śniadanie [14:00]: kasza jęczmienna + makrela + orzechy włoskie
Obiad [16:00]: kasza jęczmienna + makrela + orzechy włoskie
kolacja [18:00]:Serek wiejski + 4 kromki chleba pełnoziarnistego z serem żółtym
19 garść orzechów włoskich

Dziś treningu brak i głodny też nie jestem przerwa między I a II posiłkiem tak długa nie z mojej winy :)
Do tego wypiłem jakieś 3 kawy + 2 herbaty zielone i oczywiście woda

Jutro planuje zjeść:
7.00 na śniadanie 3 naleśniki z dżemorem + szklanka mleka
10 jabłko lub pomarańcza
11 ryż z kurczakiem warzywami orzechami
14 ryż z kurczakiem warzywami orzechami
17 makrela z kaszą jęczmienną i ogórkiem kiszonym
19 makrela z kaszą jęczmienną i ogórkiem kiszonym




Zmieniony przez - dacetkd w dniu 2012-02-22 20:41:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12425
Przy tej wadze zakładam, że raczej większość to tłuszcz. BCAA nie warto moim zdaniem. Białko według braków w diecie. Masa mięśniowa zawsze zlatuje. To ile zejdzie zależy od diety, regeneracji, treningu(przetrenowanie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Zainwestuj lepiej w rower, sprzęt do ćwiczeń lub karnet na siłownię, a jak zejdziesz z wagą to w dobre buty do biegania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 594
Co mozna jeść po treningu ewentualnie na kolacje: warzywa, ryba, pierś kurczaka, serek wiejski coś jeszcze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Zobacz dzienniki np. Mascara - podane masz co jeść i foto jak to wygląda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 594
Jeśli chodzi o aktywnosc fizyczną to poniedziałek koszykówka, wtorek siłownia (klatka + triceps) czwartek (barki + grzbiet + bieżnia 30 min) . Zamierzam ćwiczyć bardziej z większymi ciężarami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 594
Dziennik Mascara zaj**isty daje wiele pomysłów na potrawy! Zauważyłem ,że króluje u niego kurczak, czy serek wiejski na noc to dobry pomysł?

Zmieniony przez - dacetkd w dniu 2012-02-20 15:55:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12425
A gdzie trening nóg i bicepsy? Polecam FBW. Na jednej sesji ingerujesz w całe ciało. Do tego po treningu bieżnia/rower/orbitrek. Na kolacje możesz jeść i wieprzowinę/wołowinę. Najlepiej wolno wchłanialne białko+tłuszcze, ale wiadomo, że codzienne jedzenie sera białego by się szybko znudziło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 594
Właśnie myślę nad optymalnym wykorzystaniem czasu na siłowni a FBW nigdy nie stosowałem ale myślę ,że czas zacząć tylko muszę więcej o tym poczytać jak znajdę jakiś plan to poproszę o ocenę. Bicepsy robię od czasu do czasu niestety mam rozstępy i nie chce ich powiększać a na nogi nie starcza mi czasu. Wracając do jadłospisu nie mam możliwości gotowania na parze, czy smażenie warzyw i kurczaka na patelni grillowej jest złym pomysłem? I czy kasza jęczmienna nadaję się zamiast ryżu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Ja bym pomyślał nad garnkiem do gotowania na parze jednak, bo jest to przede wszystkim wygodne! A do 100zł kupisz gar, który możesz używać jako zwykły, a do tego masz durszlak

Coś takiego:
http://allegro.pl/garnek-do-gotowania-na-parze-7991-do-makaronu-3w1-i2103614631.html

Można też taki elektryczny ale to jest wygodniejsze i tańsze w eksploatacji.

I TRENUJ NOGI!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12425
Nogi to połowa ciała. Polecam znaleźć czas na ich ćwiczenie. FBW są różne rodzaje. Tobie wystarczą podstawy+ 1 max 2 ćwiczenia dodatkowe na biceps i triceps. Zrób sobie 2 zestawy i ćwicz systemem tygodniowym A-B-A B-A-B. MC i Przysiad rozłóż tak, aby były na oddzielnych treningach nie razem. Biceps i triceps także. Rozstępy Ci się porobiły bardziej od tycia niż od ćwiczeń. Zawsze możesz dusić warzywa/ piersi. Jak chcesz smażyć to na PAM'ie ale też nie za często. Lepiej dusić/piec. KAsza jak najbardziej.

Zmieniony przez - 4move w dniu 2012-02-20 18:31:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy branie pantoprazu innych PP wplywa na przyswajanie jedzenia/

Następny temat

prosze o pomoc dieta dla 22 latka

WHEY premium