SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wpływ alkoholu na sylwetkę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 81
Witam,

przepraszam z góry jeżeli to zły dział ale jest to chyba mój drugi post na tym forum od 6 lat.

Jestem aktualnie na planie redukcyjnym, w 7 tygodni udało mi się zredukować z 104 kg do 97 kg, oprócz diety opiewającej na 2400 kcal (2 gramy białka na kg masy ciała przestrzegane) również ćwiczę są to 2 treningi siłowe i 3/4 treningi cardio w tygodniu.
Natomiast wracając do tematu z racji tego że moja lepsza połówka obchodziła urodziny chciałbym to z Nią uczcić i pytanie czy alkohol którego nie spożywam od 2.5 miesiąca zaburzy cały tydzień mojej diety? Alkohol byłby spożywany w porze nocnej 1/2 w nocy w ilości około 350 ml bez podjadania po pełnym dniu diety. Drugie pytanie jeżeli mógłbym się napić to na jaki alkohol stawiać sam najbardziej lubię burbon, natomiast czysta czy można coś kolorowego typu jeam beam?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
niczym sie nie przejmuj, ciesz sie wieczorem i czasem spedzonym z lepsza polowka, a nastepnego dnia wroc do swojego planu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jeden dzien Ci nie zaszkodzi jedynie jak przeholujesz na drugi dzien odchorujesz i tyle. w dzien się nie robi sylwetki chyba że jest dzien przed zawodami to dla osoby zaawansowanej 1 dzien dużo może zmienić w sylwetce


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2021-04-10 22:01:10

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33025 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
Nie można być więźniem diety i raz na czas szcególnie jak są jakieś dobre okazje to tzreba się napić :) .Jednak co zwraca uwagę to to że jesteś w sumie na początku redukcji ( bliżej połowy ) a masz dość niskie kcal jak na tak dużego faceta z taką ilością treningów .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Okazyjnie nic nie będzie miało negatywnego wpływu na naszą formę, czy zdrowie. Bez względu na to, co to by było. Ważne żeby starać się trzymać zaleceń żywieniowych i solidnie trenować. Alkohol kilka razy do roku, zjedzenie czegoś potencjalnie niezdrowego, czy czasami odpuszczenie treningu, nie wpłynie negatywnie na sylwetkę. Sugeruję jednak przeanalizować Twoją dietę i trening. Zastanawia dlaczego masz tylko dwa treningi siłowe w tygodniu i aż tyle Cardio. Raczej powinno to wyglądać odwrotnie. To trening siłowy jest podstawą.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 81
Dziękuje Panowie za odpowiedzi. Nie miałem czasu wejść na forum od ostatniego postu natomiast pojawiło się pytanie co do tego co napisał monkey22, uważasz że jest to za mała ilość kcal?
Od 11 kwietnia waga poszła znów w dół, bardzo mnie to cieszy bo zaczęło mi schodzić z boczków. Jeden tydzień miałem w plecy przez wyrwanie zęba i musiałem odpuścić treningi i kombinować z kaszkami i jogurtami przez co od 11 kwietnia waga spadła o 2 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 81
Jeżeli chodzi o samą moją dietę to powiem szczerze nie chce za bardzo mi się gotować w tygodniu dlatego wygląda to tak:

Śniadanie:
4 jaja - 2 całe, 2 białka jaj.
7 kromek Wasy lub Sonko, jeżeli chodzi o wasę to żytnia, jeżeli chodzi o sonko to pieczywo lekkie 7 ziaren.
Po śniadaniu witaminy:
Omega Olimp z d3 + K2
K** Vitapak +

2 posiłek:
Placek owsiany:
4 jaja, 1 całe i 3 białka.
110g płatków owsianych
20 g białka K** REGULAR+ WPC 80

3,4 posiłek:
70g ryżu (najczęściej używam brązowego ale bywa też że jest to biały lub kasza gryczana)
140g kurczaka
Warzywa + ogórek kiszony

Po 3 posiłku witaminy:
K** Vitapak +

5 posiłek:
50 g migdałów
30 g białka K** REGULAR+ WPC 80 z wodą

Czy coś byście zmienili? Mój wzrost 185cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Z tego niewiele wynika. Jeżeli chcesz uzyskać pomoc w sprawdzeniu i poprawieniu swojej diety, to należy:

1. Wrzucić dokładnie wypełniony formularz ankiety działu, znajdujący się w tym oto artykule:

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html

2. Wrzucić obliczenia zapotrzebowania kalorycznego i ilości składników odżywczych:

https://potreningu.pl/artykuly/odchudzanie/zapotrzebowanie-kaloryczne-dla-wnikliwych--5255

3. Wrzucić rozpiskę diety, a najlepiej kilka dni według regulaminu działu (link z punktu 1).

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co po zakończonej redukcji?

Następny temat

Wpływ odstępstwa od diety na efekty

WHEY premium