SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja a 40-dniowy wyjazd

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 823
Witam, jestem na redukcji już 5 tygodni, 2200 kcal - zeszło już 7 kg z ciała. :) 3x trening siłowy + 30 min cardio (dni treningowe) , a w dni nietreningowe HIIT . Ale powstał problem, 1 lipca wyjezdzam za granicę na 40 dni na budowę, tam nie będę miał możliwości trzymania diety i jest problem. Czy teraz już zrobić reverse diet , żeby tam nie przybyło dwa razy tyle ( miałem już tak rok temu) ? proszę o jakąś radę..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
mam kilkunastu podopiecznych pracujących za granicą, z tego co słyszałem to jest tam(gdziekolwiek) prąd, sprzęt AGD, a na jedzenie nie trzeba polować samemu, a więc są też warunki do trzymania diety.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 823
nie ukrywając drogo tam jak cholera. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Jak Skandynawia czy Szwajcaria- owszem, jak Niemcy czy UK porównywalnie.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcje do oceny !

Następny temat

Dieta.

WHEY premium