SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - za mało kalorii?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 160
Witam.

Kiedyś założyłem temat https://www.sfd.pl/Redukcja_tkanki_tłuszczowej,_87kg-t1133103-s2.html z tamtego nicku. Chciałem znów się zalogować na niego, ale pisze, że muszę wypełnić pole z kodem wyryfikacyjnym, którego zupełnie nigdzie nie widzę.

Nikt mi nie wierzył w temacie czy podałem dobrze dane przy zamawianiu diety "potreningu.pl"

Znów podałem te same dane,czyli:
-mężczyzna
-88kg
-177 cm
-ruch umiarkowany, czyli zwykłe czynności jak zakupy itd

Pisaliście, że za mało kalorii, bo przysadka mózgowa będzie źle funkcjonować itd. Plan przygotowany jest dzisiaj i znowu mam na jutro tylko 2100kcal, a po jutrze 1750 kcal , i tak co drugi dzień...

Wyedy sam wyliczyłem ze wzoru, to wyszło mi około 2600 kcal

Dla niedowiarków mogę zrobić zrzut ekranu.

Wiem, że będziecie teraz pisać, żebym skontaktował się z dietetykiem, ale dieta została ułożona dzisiaj i chcę zobaczyć co Wy o tym napiszecie, a z dietetykiem skontaktuję się osobno i zapytam dlaczego tak...

Pisaliście, że przy pomocy dietetyków "potreningu.pl" nikt nie narzeka, ale ja mam czarno na białym znowu, że wypełniłem poprawnie dane , a tu znowu takie ilości kalorii
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ale co my możemy, nie wiemy na jakiej podstawie to było ustalane, aktywności fizycznej, np dl kogos o słabej intensywności treningowej lub jej braku a wysokiej intensywności 500 kalorii to moze być nawet mało i rozbieżności zawsze będą.

uwazasz że za mało czujesz się głodny itp zgłaszasz to i powinni podbić kalorie, na pierwszy raz trudno się wbić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 160
napisałem na jakiej podstawie było ustalane. Przy wypełnianiu danych zaznaczyłem umiarkowany ruch, czyli normalne czyności w życiu codziennym, tak jak zakupy, itd. i czasami siłownia.

Do tego dodali mi trening oczywiście


Zmieniony przez - qfffgtx w dniu 2017-01-16 09:31:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Dla mnie bez sensu konsultować to z osobami postronnymi.
Jeśli chcesz wiedzieć co dietetyk miał na myśli - zapytaj. Na jakiej podstawie ułożył dietę redukcyjną na tak niskie kalorie. I tyle.
Tutaj nikt wróżył nie będzie z fusów - jak sam zauważyłeś kalorie są małe. Tyle w temacie, o więcej pytaj zawsze osobę układającą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 160
a dla mnie bez sensu jest pisanie we wcześniejszym temacie i z góry zakładanie że jest to zdecydowanie za mało, że coś mi się stanie, itd. Wszyscy przemądrzali, a jak już potrzeba konkretnej odpowiedzi, to ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Chciałeś odpowiedzi, to masz.
Moim zdaniem konsultowanie z osobami postronnymi jest bez sensu, skąd ja mam wiedzieć dlaczego Ty tyle dostałeś kalorii?
Owszem na 1700 to ja redukuję, a jestem rekonwalescentem. Dla mnie dla dorosłego chłopa to MAŁO. Co jeszcze chciałbyś usłyszeć? Bo nie bardzo wiem do czego Ty pijesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
My Ci diety nie poprawimy, musisz umieć się dogadać z prowadzącym, mozesz się wstrzymać zobaczyć czy jakieś efekty są np po 2 tygodniach

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 160
blue_hope
Chciałeś odpowiedzi, to masz.
skąd ja mam wiedzieć dlaczego Ty tyle dostałeś kalorii?.

Podałem dietetykowi to samo, co tu w temacie - o to mi ciągle chodzi

W poprzednim temacie były te same dane i każdy pisał, że MAŁO MAŁO MAŁO


Zmieniony przez - qfffgtx w dniu 2017-01-16 21:52:03
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
I co powiedział, gdy powiedziałeś, że zdaniem innych masz za mało kalorii ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 160
"Witam , jeśli poprawnie Pan wypełnił ankietę to Pana PPM ma około 1770kcal ,a całkowita przemiana materii 2400kcal. Dlatego dieta w DNT ma 1800 kcal a w DT 2150 kcal ."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
No widzisz na podstawie ankiety i wzoru widocznie tyle wychodzi.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z przemianą materii

Następny temat

Nadwyżka kaloryczna a waga stoi w miejscu, Ektomorfik

WHEY premium