SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - suplementy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1886

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

w poście

Wiek

18

Waga / wzrost

70kg/170cm

Staż treningowy

2lata

Cel cyklu

redukcja

Stosowane już wcześniej suplementy

białko, kreatyna mono, jabłczan, zma, gainer, beta alanine teermo speed olimp

Stosowane wcześniej spalacze

Termo speed olimp

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

białko

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

1900-2000 kcal B150WW do200 T do 60

Przewidziane finanse na cykl

do 300zł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 422
Witam, mam kilka pytań odnośnie redukcji. Zacznę od opisania siebie:
18 lat, wzrost 170cm waga 70kg [rano na czczo] staż na siłowni to 2 lata [oczywiście początki bez żadnej wiedzy itp..]
Lece teraz treningiem Push - Pull 4x w tygodniu cardio kręce 20 minut po treningu w 3 dni. Licze makro, okolo 150g białka w diecie, węglę staram się tylko około treningowo. Kcal 1900-2000. Redukcja trwa już około 20 dni, 6 kg w dół, ale teraz mam lekki zastój i dlatego dołożyłem tego cardio. Zdjęcia poniżej.
Biore białko zazwyczaj jest to po treningu tak żeby zgodziło się makro i witaminy. Miałem teraz przerwę od kredy jabłczanu. I teraz zastanawiam się nad suplementacją ponieważ mam trochę kasy do wydania, a dieta jest ogarnięta.
Jakie suplementy wybrać?

1 pomysł: universal Shock therapy + universal storm - poczytałem trochę i doszedłem do wniosku że to będzie średni pomysł, jak waszym zdaniem?
2 pomysł: kreatyna mono + beta alanine + bcaa
3 pomysł: kreatyna + beta alanine + storm + spalacz tłuszczu [ myślałem o fat burner universal lub universal super cuts 3]
[do każdego z zestawów dochodzi białko w celu uzupełnienia diety]

No i ogólnie pytanie czy warto sięgać na tym etapie redukcji po spalacz? Moim celem jest zrzucenie tej oponki na dole, no i wiadomo fajna definicja na brzuchu. W każdym bądź razie pod koniec lutego planuje zamówić suplementy, prosił bym was o pomoc który pomysł będzie najlepszy albo podanie jakichś waszych propozycji. Jeśli spalacza się nie opłaca teraz brać to i tak będę chciał go kupić i użyć dopiero za jakiś czas, więc prosił bym też o doradzenie który wybrać

. A tak poza tym, jakie są wasze opinie na temat BCAA?







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 422
Ok dziękuję wszystkim za rady. Podsumowanie: kreatyna - szkoda przepłacać wezmę zwykły tani mono bcaa - wybiorę ten droższy produkt beta Alaine - zwykła sfd sprawdzona wiem ze działa no i do tego ten spalacz który polecacie. Pozapisuje wyniki i dam wam znać jak poszła redu. Jeszcze raz dzięki panowie temat uważam za wyczerpany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
witaj
z tym BFem mozesz dorzucic juz termogenika
np
https://sklep.sfd.pl/Scitec_nutrition_REVEX-16-opis28168.html

co do zestawu jaki sobie wymysliles, wrzuc mono+ba+bcaa i styka
strom by mogl byc rowniez ale efekt koncowy bedzie jak po mono+ba.

co do BCAA kwestia tak naprawde dopracowania diety, okolo treningowo mozesz sobie porcje amin wrzucic smialo.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 422
Jesteś w stanie mi napisać dlaczego akurat ten spalacz polecacie ? Czym on się różni od tych co wymieniłem? Nie ukrywam że lubie suplementy od universal, uważasz że ten scitec sprawdzi się lepiej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 4351 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57865
produkty universal, ktore wymieniles, to produkty bez stymulantów (kofeiny). Suplementy te, jezeli w ogole dzialaja, to sa na pewno mniej skutencze niz np polecony wyzej revex


Zmieniony przez - kris4real w dniu 2016-02-21 09:43:13

Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - Lance Armstrong
http://www.sfd.pl/kris4real_/,_VE_GOT_DA_POWER_-_NATURAL_POWER__ALTERNATYWNA_DROGA_ATAKUJE_-t434668.html
TRENING HST: http://www.sfd.pl/HST_-_Reaktywacja-t507030.html
DIETA: http://www.sfd.pl/DIETA__NIEZBĘDNY_ELEMENT_ZDOBYWANIA_SIŁY_ORAZ_MASY_MIESNIOWEJ-t507414.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 422
Dzięki w takim razie zamówię ten spalacz, oprócz tego kreatynę, polecacie jakąś czy zwykły najtańszy mono, beta Alaine wybiorę z sfd kiedyś ją miałem byłem zadowolony,no i pytanie o bcaa który produkt wybrać, słyszałem ze activlab robi dość dobre bcaa? Czy wsiąść po prostu zwykle sfd lub all nutrited?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402342
bcaa brałbym takie zeby bylo jak najwiecej bcaa, bez zbednych dodatków np.

https://sklep.sfd.pl/ActivLab_BCAA_2:1:1-opis34224.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 422
A co sadzisz o bcaa xtra activlab lub allnutrited bcaa - mają dobrą cenę a chciałbym wrzucić bcaa juz nq cała redukcję. Rozumiem ze to co wysłałeś będzie lepszym wyborem ale czy na moim poziomie warto? Czy nie lepiej zaoszczędzić i kupić nieco gorsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402342
tu nie chodzi o to ze wymienione przez Ciebie beda gorsze, one beda roznie dobre,
kwestia tylko tego ze tam masz po 50% bcaa w prochu a tu 90%, wiec nie koniecznie te Twoje wyjda taniej
musial bys przeliczyc cene na czyste bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 422
Okej rozumiem, To w takim razie jak dawkować byś proponował to bcaa które pokazałeś. Wystarczy załóżmy na miesiąc? Wagę moja i wszystko masz u góry.
A kreatynę? Skład widzę praktycznie taki sam, warto przepłacać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402342
10g na porcje powinno byc ok...kreatyne spokojnie mozesz brac np Sfd czy All Nutrition , tanie i dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 422
Bcaa przed i po treningu? A w dnt 1 czy 2 porcję?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką przedtreningówkę dla mnie ?

Następny temat

Suplementy dla kolarza

WHEY premium