SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - stop efektów!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3765
Witam mam 24 lata aktualnie 88 kg 185cm wzrost redukuje sie od stycznia z miesieczna przerwa. Poczatkowa waga ok 94 - 95 kg. Moj trening to FBW + 30min cario (rower stacjonarny) bezposrednio po silowym. Teraz wrzucilem w dni nietreningowe rowniez 25 min hiit na rowerze jednak brak widocznych efektow a do spalenia jeszcze sporo z tego co widac. Zamieszczam rowniez zrzut mojej diety w dnt wyglada indentycznie za wyjatkiem ryzy zastepowanego przez mieszanke warzyw aby troche podciac wegle. Moje pytania:
- Co zmienic obcinac wegle bo spozywam malo kalorii ale to ze wzgledu na to ze narazie nie pracuje i tylko siedze w domu wiec nie mam zbyt duzej aktywnosci? Czy moze to wina treningu od stycznia jestem na FBW oczywisci co jakis czas troche modyfikowany, moze czas przejsc na split?
- Czy posilek bezposrednio potreningowy czyli WPC wypijac po cardio odrazu czy moze juz po silowym a przed cardio?




Zmieniony przez - blaster0 w dniu 2015-05-11 10:41:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
bezpośrednio po treningu jesz kurczaka? Wywal ten dżem i orzechy ziemne, przy tej ilości węgli wszystkie daj po treningu, kurczaka z ryżem zjedz jak człowiek po powrocie do domu, nie ma potrzeby byś jadł go bezpośrednio po treningu, białko wypij po cardio. No i urozmaić to jakoś.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3765
Nieee poprzestawialo sie:D Kurczak z ryzem dopiero 30 min po WPC:) A przed treningiem co jest zawsze jem ok 40-50 g ryzu + kurczak i po treningu reszte ryzu czyli 50-60g + kurczak. Co zamiast orzechów dac?Olej rzepakowy nada sie? Zmienic trening na split czy dalej cisnac FBW ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
daj orzechy, a ziemne to nie orzechy. Możesz cisnąc dalej FBW i jak pisałem daj całe węgle po treningu - z całego dnia mówiąc precyzyjniej.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3765
A co wtedy jesc przed treningiem np gotowane warzywa zeby bylo min wegli ale zeby cos poczuc?^^ Mam jeszcze JET fuel i biore 2 tabs rano naczczo a 2 tabs przed treningiem i zastanawiam sie czy nei zrezygnowac z porannej porcji na rzecz przedtreningowej? Moglbym zamiast orzeczow olej rzepakowy do twarogu dodawac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
przed treningiem np grillowana karkówka, albo jajecznica na boczku.
spalacz jak zjesz jeden pies, to tylko spalacz.
jak lubisz się tak karać i jeść suchy twaróg z olejem to spoko, możesz, ja bym nie dał rady.



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2015-05-11 13:41:44

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3765
Ok czyli moge np warzywa mrozone albo gotowana marchewke przed treningiem zeby jednak poczuc ze cos jadlem odejmujac wegle od tych 100g ryzu i potem odpowiednia ilosc ryzu po treningu? Twarog jem z jogurtem naturlnym + szczypiorel + troche oliwek wiec dam rade:) Olej rzepakowy lepiej sie nada niz orzechy ziemne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
przed treningiem zjedz normalny posiłek tylko bez dodatku węgli, dwa zalecone przeze mnie sprawdzą się bardzo dobrze, warzyw nie musisz wliczać.
a czemu tak się tego rzepakowego uczepiłeś? masz mnóstwo źródeł tłuszczu, które nie tylko możesz ale i powinieneś włączać - wspomniane tłuste mięso i tłuste ryby przede wszystkim, tłusty nabiał - mozzarella, dobry żółty ser, awokado, orzechy włoskie czy macadamia i wiele innych. Grunt to urozmaicenie, by uchronić się przed niedoborami i nieprawidłowym zbilansowaniem diety, a taka jest Twoja czy to z orzechami ziemnymi czy to z rzepakowym.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2015-05-11 14:03:58

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3765
Ok dzieki postaram sie pozmieniac w takim razie i zastosowac sie do Twoich uwag. Pozatym kalorycznosc i rozklad makro ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
kcal sugerowałbym nieco więcej, albo chociaż w dni treningowe podbij np o te 500.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3765
Dlaczego nieco wiecej skoro waga stoi w miejscu i nie czuje glodu?Teraz nie pracuje i siedze ciagle w domu wiec ruch oprócz silowni ograniczony do minimum...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc w wyborze spalacza

Następny temat

dieta poczatkujacej

WHEY premium