SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - pomoc, korekta.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 422
Płeć : mężczyzna
Wiek : 25
Waga : 110
Wzrost : 180
Obwód klatki : -
Obwód ramienia : -
Obwód talii : -
Obwód uda : -
Obwód łydki : -
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : sporo
Aktywność w ciągu dnia : średnia
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4x w tygodniu siłownia, od pn do pt przebieżki rano i wieczorem po 30-45min z psem
Odżywianie :
Cel : zmniejszenie masy tłuszczowej i nabranie trochę mięcha rozłożone w czasie
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : dobre
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, bieganie, rower
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Biało, BCAA, spalacze, witaminy, omega, glukozamina
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak, planuję stosować BCAA, witaminy i minerały, omegi, glukozaminę
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana

Korzystając z kalkulatorów na "po treningu" wyszło, że muszę spożywać prawie 4k kcal (3500 redukcja) nie wiem czym mam zapełnić brakującą ilość skoro już chodzę najedzony.

Trening między posiłkiem 3, a 4. Dodatkowo do każdego mięsnego posiłku dodaję warzywa mrożone lub świeże.

Filety z kurczaka już mi się przejadły na zbilansowanej i zamieniłem je na tłustsze mięso. Chciał bym uderzać w stronę dłuższego stosowania low carbo. Przez ostatnie 2 tyg spożywałem węgle tylko na śniadanie jednak zacząłem odczuwać zbyt duży dyskomfort i postanowiłem wrzucić je także około treningowo w postaci połowy paczki ryżu brązowego.

Dodatkowo do warzyw/wiejskiego czy jajek mogę dodać oliwę o której zapomniałem jak rozpisywałem posiłki. Mięso przyrządzane na grillu elektrycznym.


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie podałęś obwodu talii wiec trudno ocenić poziom bf, trtudno wieć też ocenić rozkłąd b/t/w i kcal pod Twoje potrzeby. dzienie trochę odmierzasz porcję składników do śniadania, jedna morela suszona wazy około 5 - 8g, żurawiny nba 5g też przypada kilka owoców. Brak warzyw uniemożliwia ocenę podaży potasu, wit C, kwasu foliwego, prow A. Poza tym dobór produktó w amiręOK choć otrębów pszennych w ogóle bym nie używał, wybrałbym też bardziej zasobną w omega 3 rybę, a węgle dawałbym po treningu i w kolacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 422
BF około 35% patrząc po zdjęciach innych. Nie mam żadnej miarki u siebie aby podać obwody. Jak będę w odzieżowym to ogarnę :)

Co do warzyw to ciężko mi to powiedzieć ponieważ są to różne mieszanki z biedry lub jak mam więcej czasu to sam coś wrzucę.

Nie rozumiem do końca o co chodzi Ci z morelami i żurawiną. Po prostu wcześniej zrobiłem sobie miks pod owsiankę typu 1kg owsianki 100g moreli 100g żurawiny i wtedy średnio wychodzi na porcję tyle ile podałem. Co do otrębów to nie pamiętałem, które są najlepsze i kupiłem 3 rodzaje i też wymieszałem z owsianą.

Zmieniony przez - Zauborin w dniu 2013-10-22 01:11:44

Zmieniony przez - Zauborin w dniu 2013-10-22 01:12:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 422
...


Zmieniony przez - Zauborin w dniu 2017-09-06 00:21:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta masa

Następny temat

Przyswajalność białka

WHEY premium