SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - dużo mniejsze kaloryczne?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 693
Witam, od trzech miesięcy jestem na diecie redukcyjnej, Zaczynałem od 2000 kcal, teraz mam 1800, zrzut zamieszcam niżej.
Zauważyłem, że dopiero przy takim bilansie udaje się redukować masę ciała. Zastanawia mnie jednak to że jest on dużo niższy niż wększości użytkowników forum. Dodam, że trenuję 3xtyg siłowo i po 20-30 minut biegam. Czy może wynikać to z tego że trenuję mniejszymi ciężarami ( MC-50kg, przysiad 65kg, WL: 50kg)?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
dieta jest bardzo kiepska. poza makro i kcal istotny jest dobór produktów.
słonecznik, maslo roślinne, chleb jasny do wyrzucenia.
w sniadaniu zamien twaróg np. na jajka, w kolejnym zas twaróg- możesz tu dac rybe, jakies mieso. w III ponownie nieśmiertelny twaróg i jeszcze jogurt. nabialu masz dużo za dużo.
miesa jedz różne, dodaj dobre tłuszcze zimnotloczone, awokado, orzechy, kokosowy, tran (masz zerową ilość omega-3, a dużo omega 6).
kcal na poziomie 1800 jest bardzo niska. na takiej z powodzeniem redukują kobiety. jesteś na cos chory? robiles badania takie jak panel tarczycowy, kortyzol, etc?

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 693
Wiem, że dieta wygląda kiepsko, to jest tylko szkielet, oczywiście twaród zamieniam na jajka i inne mięsa, chleba też nie stosuję, a z tłuszczy używam olejów zimnotłoczonych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 693
A co do stanu zdrowia to wydaje mi się że taki mam metabolizm po prostu, przy diecie 2800kcal udało mi się przybrać 8kg prawie. Poza tym zanim zacząłem trenować to moja aktywność fizyczna była praktycznie zerowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
w takim razie warto by zbadać wspomniane hormony, to w zasadzie pierwszy krok, gdy coś wydaje się nie tak, bez tego można błądzić i błądzić miesiącami.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 693
Hormony na pewno sprawdzę. Gdyby się okazało, że są w normie, to co wtedy zrobić? Kontynuować na tym samym bilansie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na Mase waga 73kg

Następny temat

Ciężka praca fizyczna problem z masą

WHEY premium