SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - brak efektow

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25
Witam,

Od poczatku maja tego roku udalo dzieki wartosciowej diecie i regularnym treningom w domu udalo mi sie zrzucic 17 kg. Od poczatku wrzesnia jednak wysilki nie przynosza zadnych efektow - zarowno waga jak i obwody stoja w miejscu, mimo trzymania sie planu. Probowalam juz 'oszukac' metabolizm zwiekszajac ilosc kalorii i odpuszczajac treningi (z powodu wyjazdu) na okres tygodnia - w efekcie +2kg ktore spadly w ciagu 3 dni po powrocie do nawykow. Do tego od kilku dni mam napady silnego glodu, ktore nie zdarzaly mi sie nigdy wczesniej, od kilku mocno wypadaja mi wlosy i zauwazulam spadek sily. Dodam tez ze sie nie wysypiam, ale nie jestem w stanie tego w zaden sposob zmienic - jedynym dniem kiedy moge dobic do 8h snu jest niedziela.

Moja dieta to 1700 kcal - makro 128/57/170. Wypijam 2-2.5 litra wody dziennie. Poza cwiczeniami jestem praktycznie caly dzien w ruchu, pedometr pokazuje mi spalanie srednio 2400-2800 kcal dziennie. Cwicze 5-6 razy w tygodniu, rano, ok 30-60 min po sniadaniu - jest to jedyny moment w ciagu dnia kiedy udaje mi sie czyms zajac dziecko i moge sobie pozwolic na trening. Cwicze w domu, troche programow chodakowskiej, czasem cwiczenia z programu bbg (bez obciazenia), troche interwalow, troche cardio. Chodzenie na silownie niestety nie wchodzi w tym momencie w gre. Chetnie wykonywalabym treningi silowe w domu, ale nie mam zadnych przyrzadow i nie wiem nawet co mialabym kupic na poczatek.

Co robie zle ze nie spada ani waga ani centymetry?

ANKIETA

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: madame.f
WIEK: 27
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: 5.5 miesiaca

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 69.8kg
WZROST: 173cm
OBWÓD RAMIENIA: ?
OBWÓD ŁYDKI: 40 cm
OBWÓD UDA: 55.5cm
OBWÓD BIODER: 90cm
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 83cm
OBWÓD TALI: 75cm
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 91cm

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING? Zrzucic brzuch, wysmuklic lydki

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: przepuklina ledzwiowa L5-S1, nadcisnienie tetnicze w ciazy (poza ciaza w normie)
PRZEBYTE KONTUZJE: brak
WADY POSTAWY: brak
ALERGIE: brak
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: wypadanie wlosow
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? nie

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY:

od 3 dni przyjmuje 1 kapsulke dziennie multiwitaminy oraz 2 kapsulki dziennie wyciagu z prosa zlotego, drozdzy piwnych i cynku (na wypadanie wlosow)

CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO)

Od maja jestem na diecie redukcyjnej (w tym czasie mialam 3 razy tygodniowa przerwe - raz w czerwcu, raz w sierpniu i raz na przelomie wrzesnia i pazdziernika), na poczatku bylo to 2000kcal i stopniowo zeszlam do 1700kcal.

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE

1700 kcal, makro 128/57/170. W razie potrzeby uzupelnie dziennik jak znajde wolna chwile.


CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ? Utrzymuje wage od ok. 6 tygodni, prz jakim kolwiek odstepstwie waga momentalni rosnie do 2 kg, po czym spada w ciagu kilku dni do tego samego poziomu.

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: nie

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING - podaj nazwy ćwiczeń, ilość serii, ilość powtórzeń w seriach, obciążenia w kolejnych seriach

Cwicze wylacznie w domu, glownie wyglada to tak:

poniedzialek - chodakowska turbo wyzwanie + 10 min abs
wtorek: cwiczenia legs and cardio z programu bbg (robie bez obciazen) - przysiady z podskokiem x15, wykroki x24, knee ups x24, podskok ze sklonem do nogi x8 na kazda strone, burpees x10, przysiady sumo x15 , powtarzam 2 razy
sroda: pilates lub chodakowska secret/skalpel + 12 min interwalow (30 sek sprint, 1 min bieg)
czwartek: chodakowska turbo wyzwanie
piatek: arms and abs z programu bbg (bez obciazen) - pompki na kolanach x15, triceps dip x15, mountain climber x20 na kazda strone, ab bikes x20 na kazda strone, plank 30sek, commandos x15, leg raises x 15, powtarzam 2 razy
sobota: bieg 30-40 min lub chodakowska secret/skalpel + interwaly 12 min lub rest
niedziela: rest

ZDJĘCIA











Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25
Dokadam dziennik zywieniowy z dzisiaj.
Drugie sniadania i przekaski wygladaja zawsze podobnie - ta sama baza i zmienne dodatki.
Sniadanie to albo jaglanka, albo jajka, albo twarog.
Obiady i kolacje zmieniaja sie codziennie.
Do glownych posilkow zawsze dodaje warzywa - swieze lub gotowane/pieczone.
Bialko uzupelniam odzywka, bo nie daje rady jesc wiecej miesa/ryb. Ryby i owoce morza jem min. 2 w tygodniu (losos, makrela, tunczyk, pstrag, sola, wolf fish, krewetki)

















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak najedziesz na prawy górny róg wpisu z dietą (obok tego napisu "Madame F dodała nowy dziennik żywieniowy") to zobaczysz ikonkę zapisu zrzutu na dysk. Dopiero ten zrzut wklejasz do posta, będzie bardziej czytelnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25
Dziękuje, tak mi sie wydawało ze cos robię źle ☺️

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

[BLOG] bic i cyc, czyli kobieta na siłowni

Wiecej