SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - aeroby czy interwały?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 24 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 396
Witam otóż planuje do końca lutego przeprowadzic moja redukcje, jestem na deficycie 400 kalorii, tylko wegle zostały ucięte, i w zwiazku jaki trening bedzie najbardziej oplacalny by spalic jak najwiecej tkanki tluszczowej przy optymalnej stracie miesni? robie 3 razy w tygodniu fbw, i do tego chcialbym dorzucic interwały lub aeroby. Czy waszym zdaniem tabata 4 razy w tygodniu w DNT bedzie dobrym pomyslem i wystarczy, jesli chodzi o treningi pod katem spalania tluszczu? Czy lepiej byloby np robic 2 razy w tygodniu tabate, i 2 razy w tygodniu 40min biegu?
Chciałbym raczej treningi pod kątem mozliwosci wykonywania ich w domu wlasnie typu tabata ze wzgledu na pore roku i pogode na zewnatrz :D Pozdrawiam i z checia wyslucham waszych rad ! :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Interwały.-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 24 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 396
Tygrys_85
Interwały.-

Co masz dokladniej na mysli? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Pytasz i nie wiesz? Google.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Robienie tabaty 4 razy w tygodniu do najlepszych pomysłów nie należy. Możesz ograniczyć się do 2-3 razy w tygodniu solidnych interwałów. Masz wybór. (albo rotujesz swoimi węglowodanami, a co za tym idzie, zmniejszasz kalorie ) albo zwiększasz systemy energetyczne. Nie znamy Twojego etapu redukcji.

Podaj czas regresji tkanki tłuszczowej i wklej plan jak jadasz.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2015-12-17 11:42:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 24 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 396
Tygrys_85
Pytasz i nie wiesz? Google.

No wiem ale napisales interwaly i co z tego wynika? nic. Moze bys rozwinal swoja wypowiedz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 24 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 396
dudee
Robienie tabaty 4 razy w tygodniu do najlepszych pomysłów nie należy. Możesz ograniczyć się do 2-3 razy w tygodniu solidnych interwałów. Masz wybór. (albo rotujesz swoimi węglowodanami, a co za tym idzie, zmniejszasz kalorie ) albo zwiększasz systemy energetyczne. Nie znamy Twojego etapu redukcji.

Podaj czas regresji tkanki tłuszczowej i wklej plan jak jadasz.



Zmieniony przez - dudee w dniu 2015-12-17 11:42:54


Jem 1400 kalorii lacznie dziennie a makro wyglada 100w/60t/120b około, wszystkie kalorie uciete zostały z węgli. Planuje całą redukcje przeprowadzic w 2,5 miesiąca, do końca lutego, ogolnie postanowilem zrobic ta redukcje poniewaz jestem po ciezkiej kontuzji, a dokladniej zlamaniu kosci ramiennej i bardzo ogranicza mnie to do dalszej rozbudowy masy miesniowej, wiec stwierdzilem ze poki reka jeszcze nie jest w stanie do wyciskania maksymalnych ciezarow, przeprowadze redukcje :P ortopeda powiedział żebym sie jeszcze powstrzymal z ciezarami do konca lutego, wiec tak bedzie. Jedyne co bede robil silowo to lekkie treningi fbw w domu (około 45-50%) normalnego ciezaru 3x w tygodniu. Moja waga to 62kg i około 14% bf, przy wzroscie 169, moim celem jest zredukowanie około 4kg i mysle ze bf bedzie wtedy wynosil około 8-9%. Dokladnego planu jak jadam nie mam ustalonego poniewaz codziennie jem co innego (wszystko miesci sie w makro) a co myslisz o samych biegach 3x w tygodniu po 40min?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w stawie barkowym podczas ćwiczeń

Następny temat

plan masa do oceny

WHEY premium