SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja ? Płaski brzuch ! Bardzo proszę o pomoc.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10872 Napisanych postów 49728 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich , mam 17 lat, ważę około 68 kg(+-2), przy wzroście 182 cm. Moim problem jest płaski brzuch. Przeczytałem już wiele tematów na tym forum jak i na innych, ale jakoś nie znalazłem czegoś co by mnie zainteresowało. Problem tkwi w tym , że w te 2 miesiące wakacji chciałbym osiągnąć płaski brzuch, z zarysem mięśni . Najgorzej jest z dolną partią brzucha , gdyż jest tam taka jakby "oponka" .
Nie wiem jak już mam to robić ;( Dołączam fotki.
Ps. Ostatnio zacząłem dużo jeździć na rowerze, mam zamiar też biegać, co do siłowni to różnie bywa z moim zapałem, ale kilka miesięcy już chodziłem i udało się trochę schudnąć, lecz brzuch nie jest płaski ;/
Ogólnie jestem aktywny fizycznie.
Co do diety, to pozwalałem sobie na słodycze i słodkie napoje niestety ;/ I to czasem sporo. Dieta nie była zbilansowana, bo posiłek raz był jeden na dzień, raz kilka, zależało od czasu. Ale na ogół z ujemnym bilansem kaloryczny.
Bardzo proszę o wszelkie rady i doraźną pomoc, abym w te 2 miesiące wakacji mógł uzyskać ładny, płask brzuszek. Próbowałem już i nic, czuję się wyjątkowo bezradny ;( Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1146
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10872 Napisanych postów 49728 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodaje jeszcze fotki :

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dieta to pojęcie względne ;/
A najbardziej jaka się nadaje w tym przypadku ?
a co z aktywnością fizyczną ? ;(
Proszę o pomoc :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 20118 Wiek 16 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 184232
Nie masz nadwagi, także zbilansowana na lekkim minusie kcal.

Aktywność fizyczna- jakakolwiek, widać, że nie ćwiczysz. Zapisz się na siłownię, weź sobie najprostsze fbw i do tego dołóż rower/bieganie. W Twoim przypadku naprawdę to jest proste i nie potrzeba szykować się jak na wyprawę w kosmos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Pandarek, dzięki za motywacje, pocieszyłeś mnie :)
Że nadwagi nie mam to wiem, tylko , że ten brzuch nieestetycznie wygląda i nie jest płaski ;/ A chciałbym te zarysy mieśni :) Na siłownię się zapiszę :)
A co do diety/ odżywiania to coś szczególnego mam robić ?
Btw. Co to jest FBW ?
Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 20118 Wiek 16 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 184232
Wpadnij do działu odżywianie albo odchudzanie i poczytaj podwieszone posty- są wakacje, więc czasu jest sporo ;)
Tak samo nie minie Cię wizyta w dziale trening dla początkujących.

FBW czyli full body workout- ćwiczenie całego ciała na jednej sesji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Dzięki :)
A myślisz, że uda się to osiągnąć w te 2 miesiące ??
Jest szansa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
To zależy tylko od tego jak się będziesz przykładał do diety i ćwiczeń ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
A z tą dietą to co dokładniej ? Mogę prosić o jakieś wskazówki ?
Bo pod tym tłuszczem to mam mięśnie nawet, czuję je, są dosyć mocne, bo ććwczyłem kieydś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta- Czy wszystko jest ok

Następny temat

siłownia dieta suplementy itp.

Nutlove-choco