SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - 6 tygodni.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37244
A więc witam i od razu przechodzę do rzeczy. Dziś będzie ostatni dzień kiedy trenuję na masę, później tydzień regeneracji i sześć tygodni redukcji, a po redukcji znowu masa.

Szukam, szukam na forum i jakoś nic nie mogę wyszukać, może ktoś jakiś temat z lekturą podeśle?

Jedyne co znalazłem to trening metaboliczny A czy nie mógł by być trening fbw 3x/tyg ? Wiem, że podstawą redukcji jest dieta o którą się zresztą nie boję, ale jak mam trenować
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37244
Okej, dam Ci link do diety :) https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę_74kg_-t849142.html 

Po waszych postach na razie się powstrzymam z tym rzeźbieniem.

Zmieniony przez - Kitly w dniu 2012-05-12 17:22:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
trzymaj diete i biegaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37244
Biegać nie mogę - wrośnięty paznokieć. Mogę jeździć na rowerze, ogólnie aeroby, tabata itp ja to wiem, ale nie wiem jak mam ćwiczyć... Obwodówka, FBW, ile razy w tygodniu, ile powtórzeń wiem jeszcze tylko, że Ciężar to 60% maxu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
W tym dziale na problematyke kulturystyczna troche za wczesnie. W artykule Knife bys sie dowiedzial ze walczysz z niedowaga i masz mase , mase i mase robic. RObisz postepy w swoim treningu to dalej sie go trzymaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37244
Ja walczę z niedowagą? Proszę Cię... Robię postępy, ale co mi z tego jak jestem otłuszczony i nawet nie widać, że ćwiczę a wyglądam nawet gorzej od tych którzy nie ćwiczą? Jak masz link do tego tematu Knife to podeślij z chęcią poczytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
Nie mowie o swoim punkcie widzenia, tylko widzenia kulturystow i tekstu Knife ( tekst w dziale poczatkujacych). Moje zdanie jest takie, ze jak sie otluszczasz to o diete zadbaj i dorzuc aeroby. Na zmienianie treningu pod katem rzezby masy to troche za wczesnie. Reguly dla kulturystow z nadmierna muskulatura nie sa takie same jak dla domownikow atakujacych po prostu sportowa sylwetke. Zreszta zdania o rzezbie sa dokladnie przeciwstawnie podzielone z tego co czytalem, wiec ostatecznie chodzi glownie tak czy siak o diete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37244
Dieta jest w 100% dobra, bilans jest bardzo dobry. Apropo Twojego punktu widzenia powinienem ważyć co najmniej 90kg i redukować?

Powiedziałeś, że ja się otłuszczasz to zadbaj od dietę i dorzuć aeorby ale co jak jestem już otłuszczony? Przydało by się chyba z około 17%-18% na 14~ wybrnąć i wtedy masować dalej... Bo z tego co wiem nie da się "mieć" 18% bf i przy treningu na masie spaść do 14% :) Da się jedynie pozostać przy tym bf lub lecieć w górę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
Na masę i redukcję to masz dietę. Na masę zwiekszasz ilosc kalorii na reducje zmniejszasz. Jak jestes otluszczony to twoja dieta i bilans sa owszem dobre, ale na otluszczenie. Na pewno nie da sie chudnac jedzac wiecej niz sie spala, to pewne. Rozkminki ile powtorzen robic na rzezbe to sobie zostaw na przyszlosc. W kazdym badz razie zmniejszanie obciazenia nie mam pojecia jaki mialo by miec sens. Po to cwiczysz silowo zeby miesnie byly jak sie odchudzasz. Przedewszystkim o diete redukcyjna sie martw.


Dobra juz wiem chyba o co chodzi. o moje sformulowanie trzymaj diete. co prowadzi do nieporozumien. Mialem na mysli diete redukcyjna jakas, a nie ta "masowa" na ktorej sie otluszczasz. zmniejszaj ilosc kalori. moim zdaniem wogole nie powinienes takich "masowych" diet robic jesli sie tak otluszczasz

Zmieniony przez - wiadomo_kt w dniu 2012-05-12 14:46:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37244
Teraz bardziej się wyjaśnia.

Tutaj cytat z jego tematu:

...a dopiero po zyskaniu odpowiedniej wagi ciała (np. dla 180 cm wzrostu od 80-85 kg wzwyż) ukierunkowujesz swój trening na „rzeźbę mięśni”.

Dużo mi nie brakuję a myślę że 3kg do 80 mnie nie zbawi.

W ogóle rozmawiamy o diecie z którą nie mam problemu. A pytanie było o co innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
masz problem wlasnie z dieta jesli masz 18 procent jak mowisz. masa nie ma znaczyc ze idziesz pod granice z brzuszkiem.

tam pisze o 80-85 ale z mniejszym otluszczeniem niz twoje.

a co do treningu to mowie tylko ze nie widze powodu zmniejszania obciazenia, bo niby tak jest na "rzezbe"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37244
To nie jest zmniejszenie obciążenia tylko ile bierzesz % z maxa :) czyli np 100max na klate, więc ćwiczysz 60-65kg, ale okej też się z Tobą w sumie zgodzę.

W zasadzie ja już nie wiem o co Ci chodzi... Ty w ogóle wiesz pod co ja jak na razie trenowałem? Nawet nie zacząłem redukować, ciągle masa.


Nabrałem z 67-77kg, około 2kg masy na miesiąc więc wiadomo, że to nie czyste mięcho...(więc mojej diety nie wiń bo jest dobra) Ale tak mi radzili, żebym sobie do 80kg tak masowałem a później 1kg na miesiąc i będzie wchodzić sucha masa.

Zmieniony przez - Kitly w dniu 2012-05-12 15:10:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening średniozaawansowany + Jiu-Jitsu

Następny temat

Poranne "kardio".

WHEY premium