SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - 3 miesiąc w połowie - posiłkowanie doświadczeniem

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

Ilość wyświetleń tematu: 2162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6672
Witam

Waga 81kg
Wzrost 173cm
Fat ok 15%

Jestem w trakcie redukcji z czego 1 miesiąc był powiedzmy tzw. "przymiarką do redukcji" obecnie zeszło ok 2kg wagi i niewiele tłuszczu - mam nadzieję że z okolic brzucha popali się w ostatnie tygodnie

Na tą chwilę obrany kierunek to -200kcal ucinane co tydzień z węglowodanów i w obecnym tygodniu jest tak :
DT 2080kcal Białko 180g Węgle 250g Tłuszcze 40g
DNT 1925kcal Białko 150g Węgle 185g Tłuszcze 65g

Czyli nie za wysoko z kcal a idąc moim planem za 2 tyg zejdę do 1600kcal i nie wiem czy to jest mądre czy nie - bo to 1 redukcja gdzie liczę makro , oczywiście cel to zredukować i nie popalić mięcha

Trening siłowy z żelastwem 3 razy w tyg i na koniec sesja interwałów na orbitreku 12min

Po tych 2 tyg. i zejściu do 1600kcal mam plan manipulować treningiem tlenowym czyt. Orbitrek i tak dojść do końca redukcji dorzucając 20g BCAA do picia w trakcie treningu

Nie mam pojęcia do jakiej granicy kcal mogę zejść żeby nie stracić mięsa jakoś znacząco - dlatego jeśli masz więcej doświadczenia w tym temacie - wypowiedz się!

Niżej zamieszczam zrzut 2 dni DT i DNT do wglądu






Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6672
Więc generalnie plan na najbliższe 2 tyg. jest taki - zmiana -
rozkład makroskładników
DT B190g W300g T70g (2590 kcal)
DNT B150g W200g T95g (2255 kcal)

20 - 30 min interwałów na orbitreku

z michy wylatuje ryż preparowany - zobaczę jak to wyjdzie przez te 2 tyg
wtedy dostosuje następne zmiany jak będzie ok to coś utnę i wskakuje na rower
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Już teraz masz zbyt małą ilość kcal a Ty chcesz jeszcze co tydzień obcinać o 200?

Bazujesz na nabiale i piersi? Będzie jakieś urozmaicenie? Wrzuć kilka innych przykładowych dni. Razem z warzywami (wliczać ich nie musisz).

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6672
Obcinać jeszcze przez 2 tyg - dlatego nie wiem czy to jest ok w zasadzie węgle nie są jeszcze jakoś nisko ale obawiam się że generalnie za mało będzie jedzenia żeby był efekt dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6672
Generalnie praktycznie na samej piersi ewentualnie jakieś świeżo zmielone mięso z łopatki - warzyw praktycznie nie jem raczej rzadkość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6672
Tu masz 2 następne też z ostatniego tygodnia do wglądu







Zmieniony przez - sosna57sc w dniu 2014-06-12 14:08:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlaczego tak Malo tluszczy? Nie obcinaj żadnych kcal,jak na ta wagę bardzo Malo jesz,lepiej dokladaj sobie stopniowo jakies aero,hiit.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6672
Tłuszcze podbić to żaden problem - zastanawiam się tylko na ilością węgli w diecie , bo mnie raczej szybko zalewają - może faktycznie zostanę przy tym co jest i dorzucę +10mix na orbitreku , bo w zasadzie jeśli chodzi o fat to leci mizernie nie wiem czy mi metabolizm nie zwolnił zbyt mocno na takich kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6672
Ogólnie szukałem i nie mogę wyszukać - jaka jest ta dolna granica kcal do której powinno się schodzić na końcu redukcji żeby nie tracić mięśni przy mojej wadze - wiadomo że odpadnie pewnie jeszcze z 5 kg wagi ? Też jak powinno wyglądać wtedy rozłożenie makro w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co pamiętam,to powinno sie uciąć max 30-35% od swojego aktualnego zapotrzebowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Na pewno zwolnił. Postaraj sie ograniczyć wędliny, ryż preparowany, płatki przetworzone, pieczywo pszenne. Zwiększenie tłuszczów na pewno będzie dobrym rozwiązaniem. Warzyw zdecydowanie również.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6672
Ok dorzucę po 20g tłuszczy w DT i DNT będzie wtedy dodatkowo ok 360kcal , tylko dalej kwestia taka czy za jakiś czas obcinać węgle dalej czy nie ? bo myśle że do tych 150g w DNT i 200g w DT to na spokojnie można schodzić ? Dodatkowo też czy w zamian za węgle podbijać do końca jeszcze białko lub tłuszcze czy tak może zostać jak wyjdzie po dodaniu tłuszczy ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chudy z niewielkim brzuchem / skinnyfat - proszę o diagnozę

Następny temat

Redukcja

WHEY premium