SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Wagi Jak zacząć??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2105
Witam, chciałbym rozpocząc redukcje tkanki tłuszczowej . Moja waga oscyluje w okolicach 78 kg przy wzroscie 178 cm. Chcialbym zredukować do około 10% lub mniej bf. Od czego zacząć jaki trening itp? Sprzęt jaki posiadam to profesjonalna skakanka ze stalowym rzemykiem worek bokserski hantle 2x ławeczka regulowana , sztanga oraz 40 kg obciażenia. Dodam że mam wadę postawy skolioze wiec jakieś cwiczenia typu martwy ciąg i inne raczej odpowiadają. Jakie węglowodany? Czy mogę jako zródlo wegli miec jedynie ziemniaki oraz jakieś inne warzywa + kaszę jęczmienna? Proszę was o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
pytasz zbyt ogolnie, wszystko wyczytasz z czym masz problem w tematach podwieszonych

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena i poprawki do diety - wyjscie z redukcji.

Następny temat

Rozkład posiłków

WHEY premium