SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja- Węgle czy tłuszcze?

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
Witam, ostatnimi czasy mam pewien mętlik w głowie. Jestem typowym endo jak tylko mam pewne odstępstwa od diety to od razu zalewam się tłuszczem. Do tej pory moje redukcję polegały na zmniejszeniu poziomu węgli zazwyczaj do ok. 150-100g ww i rzecz jasna podbicie tłuszczów. Dziś oglądałem zapytaj trenera z Michałem Karmowskim gdzie radzi on żeby zrobić odwrotnie czyli zmniejszyć tłuszcz do ok 0,5g/ kmc a redukować na węglach (w przykładzie wychodziło ok 4g/kmc) . Tłumaczy on to tym że tłuszcz spowalnia metabolizm. Czy ktoś z was może rozwinąć temat? Jak to się ma w przypadku endo? Co z insuliną? Dlaczego redukcja na węglach miała by być bardziej efektywna?

Dzięki za odp

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Ja też zawsze robiłem LC, a teraz przechodzę na low fat. Trzeba kombinować. eksperymentować i szukać dla siebie odpowiedniego rozwiązania
Insulina to nie jedyny hormon odpowiedzialny za kinazy związanie z rozpadem tkanki tłuszczowej. Poza tym najważniejszy jest bilans jeśli będzie odpowiednio niski to czemu ma się nie chudnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Witam Jax
Tak widocznie Michałowi się łatwiej tkankę tłuszczową redukuję. Pamiętaj że trening, dieta oraz suplementacja to rzeczy indywidualne i należy wszystko ustawiać pod siebie, nie kogoś. Proponuje próbować różnych metod i znaleźc te któe będą paasowały Tobie. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
Poleca on to właśnie swoim podopiecznym a patrząc na ich wyniki (nie chodzi tylko o zawodników) Temat wydaje się ciekawy. Najbardziej zaciekawił mnie temat spowolnienia metabolizmu tłuszczami. Nie samego trawienia a metabolizmu.

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10507
Zdrowe tłuszcze nie spowalniają metabolizmu tłuszczu, pomyśl i poszukaj ile osób na diecie Low Carb robi potężne postępy przy redukcji tkanki tłuszczowej. Ale wybór należy do Ciebie. Także wybieraj i eksperymentuj. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CM3 vs reactor pro 3

Następny temat

Miarka trec'a

WHEY premium