SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Suplementacja 18 lat

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2853
Witam mam 19 lat chce zredukować bf z ok 14%-8%, Dieta na - jest do tego dochodzi trening łącze siła+hipertrofia, 1 w tygodniu aeroby zwiększe z czasem narazie leci stabilnie waga.
Obecnie posiadam Monohydrat 500g i WPC i ZMA i omege :).
Co proponujecie dorzucić do tego ? Ostatnio mam straszne spadki samopoczucia, jestem senny itepe. Staż treningowy wynosi 2 lata LA i 7 miesięcy BB. Co dokupić myślałem jakąś przedtreningówkę spalacz ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
To ile Ty masz tych lat w końcu?

https://www.sfd.pl/Suple_na_Wycinke-t1004887.html tu chyba już rozmawialiśmy o spalaczu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2853
A co do spalacza dokupić :P Lat dokładnie mam 18 i 10 miesięcy a rocznikowo 19 ;) wiem że robie trochę spamu ale nie mam pojęcia co na redukcje wziąć spalacz czy przedtreningówka to bd moja 1 reda ;<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
mozesz dorzucic jakas przedtreningówke typu, saw, napalm.. monohydrat sobie odłóż jak bedziesz robił mase takie jest moje zdanie.. a jezeli chcesz juz brac jakas forme kreatyny to dorzuć jabłczan.. co do spalacza to najpierw zobacz jak bedziesz sie czuł na ujemnym bilansie kcal, bo jezeli waga bedzie leciala w dół i tluszcz to spalacz imo nie jest konieczny

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2853
Waga schodzi chyba ale wiadomo jak z wagą czasem oszukuje a mam taką starego typu xDD po lustrze widze że fat schodzi powoli ale stabilnie spalacza może wrzucę w maju ? jak bd miał o wiele mniej fatu xD narazie polece cykl na mono 6 tyg do kwietnia żeby siłę podtrzymać później off i może od maja razem ze spalaczem CM3? Jak myślicie dobre rozwiązanie diete mam na - bilansie i okno żywieniowe stosuje 6h/18. :P Chciałbym dorzucić jakąś odżywke pobudzajaca w rozsądnej cenie mile widziana była by pompa podczas treningu ;P odkąd zacząłem redukcje rzadko mi sie mięśnie pompują :) Czy SAW daje "uczucie pompy"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
SAW jesli chodzi o pompe będzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2853
Dobra dzieki ziomeczki dam po sogaczu komu moge czekam może jeszcze się ktoś wypowie ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2853
https://sklep.sfd.pl/MusclePharm_HYBRID_N.O.-opis28187.html jak się ma to do saw Hybrid jest na promocji właśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
ja na Twoim miejscu wzialbym napalm, mozna juz dostac za 100zł, wystarczy na 2-3m-ce treningów, jest na nim bardzo dobra pompa, działanie jest bardzo odczuwalne.. pobudza tez calkiem dobrze.. ja stawiam ten produkt o wiele wyżej jak saw'a, który np. na mnie w dawce 15g nie działał

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
SpeedKGB
https://sklep.sfd.pl/MusclePharm_HYBRID_N.O.-opis28187.html jak się ma to do saw Hybrid jest na promocji właśnie


Patrząc na skład to szału nie ma. Napalm j/w też spoko opcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2853
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Orotan Kreatyny Pomożecie ?

Następny temat

cm 3 dawkowanie

WHEY premium