SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Mopi by (a jakże) Koniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Przysiady ze sztangą z tyłu są lepsze (jakoś ogólnie wygodniej je wykonać) przynajmniej dla mnie.

Mopia jaki chwyt masz przy MC? Ja wcześniej nachwytem robiłem ale gdzieś znalazłem info, że dobry jest chwyt mieszany i od razu lepiej mi szło (może to tylko autosugestia ale skutek był natychmiastowy o 10kg).

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Artur, MC robię nachwytem i co do ciężarów nie przykładam takiej wagi na teraz gdyż robiłem go zaledwie 2 razy, największy problem mam tu z plecami gdyż wydaje mi się że je za mocno wyginam w tzw koci grzbiet. Reasumując bardzie patrzę w lustro i poprawiam technikę niż walczę z ciężarami.
Co do przysiadów, idzie mi zdecydowanie lepiej, jeszcze dwa tygodnie nie potrafiłem zrobić samego przysiadu, nawet w domu. Tak więc postęp jest, pewnie technika zawodzi, nie ma kto skorygować. Jak kiedyś poprosiłem o to instruktora to odesłał mnie na suwnicę. Nawet jak uda mi się nakręcić film jak to robię to i tak lipa, potrzebuje korekty na miejscu, na siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
OK ale ten chwyt i tak polecam.

Co do przysiadów i MC ja staram się jak najbardziej czućplecy, głowę na max "zadrzeć" do góry by patrzeć na sufit, by plery były w dobrej pozycji, czasem przy słabym dniu w ostatnim powtórzeniu w końcowej serii czuję, że grzbiet nie tak się ułoży - po jakimś czasie bez patrzenia będziesz czuł różnicę. Ja z początku zawsze ćwiczyłem bez koszulki, wpierw instruując żonę za pomocą youtube jak mają być ułożone plecy a jak nie mają być, po pewnym czasie już jakoś czuję jak być powinno. Tylko, u mnie jest o tyle prościej że ćwiczę w domu, bywając jeszcze jesienią na siłowni nigdy nie widziałem by ktokolwiek robił przysiady ani nic poza wyciskaniem na wolnych ciężarach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
mopi, zamiast instruktora sprobuj podpytac bardziej doswiadczonych kolegow n silce, nie chce mi sie wierzyc ze nikt nigdy z calej silowni nie robil przysiadow to taka moja drobna sugestia
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Nie widziałem jeszcze nikogo kto by robił przysiady czy MC, większość to maszyny, bieżnie, rowery, orbitreki. Kilka osób robi wolne ciężary, ale jakiej wyciskania na ławeczkach. Jeden robił nawet francuskie wyciskanie....Jedna Pani robiła wiosłowanie i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
ostatecznie zostaje Ci zmiana silowni na jakas typowa silownie a nie fitness klub gdzie wszyscy tak jak mowisz robia maszyny i aeroby.
ewentualnie poszukaj kogos na sfd z Twoich okolic kto sie na tym zna i ustaw sie na trening i gosc Ci pokaze co i jak
--
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
tak właśnie zrobię, poszukam kogoś, zmiana siłowni prawdopodobnie niewiele da, zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Ja śmigałem na dość dobrą i zaj**iście drogą siłkę i wszyscy tylko maszyny i maszyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
ja wczesniej chodzilem na taka silke co byla w podziemiach pod hala sportowa,i tam chodzili goscie ktorzy robili przysiady MC itd itp,chodzi mi o to ze niektorzy do fitness klubow chodza tylko po to zeby sie polansowac bo wiedza ze beda laski itd pomacha na maszynach klate i bajceps i jest kozak, chodzi mi o to ze czesciej w takich wlasnie silkach mozna spotkac kogos kto naprawde chce cwiczyc wie jak i cwiczyc i ucieka od tego calego lansowania


Zmieniony przez - Rafl_1986 w dniu 2012-02-28 11:17:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
23 Dzień Dieta
Dieta trzymana w 90% tzn. jestem lekko przeziębiony i straciłem łaknienie. Pominąłem jeden posiłek. Kolację. Tak jak wspomniałem diety nie będę na razie tu rozpisywał bo się powiela z poprzednich wtorków.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIeta do weryfikacji

Następny temat

białko w postaci mleka

WHEY premium