SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja 8-9 KG

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 692

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Płeć

Mezczyzna

Waga

88

Wzrost

183

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Szkola od wrzesnia, trening 17, 8 rano, 23 lub 24

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Środa bieganie 20minut, wszystko jest na silowni

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

nie stosowalem

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Astma

Stosowana lub planowana suplementacja

Zadna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 40
Siemanko, mam 19 lat waze 88 kg 183 cm wzrostu, na silownie chodze juz lekko ponad 2 lata ale bez zadnych diet 4x w tygodniu. Postanowilem ze chce dojsc do wymarzonej sylwetki ale na poczatek chcialbym zredukowac troszke swojej masy tluszczowej. Według portalu potreningu.pl wyszlo mi ze moje zapotrzebowanie kaloryczne wynosi 3568 kcal.
Węglowodany 55% 1962.85kcal = 490.71gram
Białko 15% 535.32kcal = 133.83gram
Tluszcz 30% 1070.65kcal = 118.96gram
Moim celem jest zrzucenie 8-9 kg przez 2-3 miesiace.A potem ruszyc z masa.
Diete własnie robie w systemie potreningu, ale mam do was pytanko, ile obciac na poczatek kalorii ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html zapotrzebowanie policz tym wzorem, deficyt proponuję wytworzyć pomijając neat lub zaniżyć współczynnik kcal przy aktywności.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA DO OCENY ORAZ KILKA PYTAŃ

Następny temat

Dieta do -proszę o pomoc

WHEY premium