SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja 4kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 210
Witam mam do was sprawe robilem mase przez pewien czas przytylem 10kg-12kg bez zadnych odzywek sama dieta ale niestety no wiadomo troche tluszczyku doszlo tu i tam sadze ze gdy zrzuce okolo 4-5kg wszystko sie unormuje ale przejdzmy do rzeczy nie pytam o diete bo to juz sobie sam uloze jak mam cwiczyc silke robie 3x w tyg slyszalem ze na rzezbe dobrze jest gdy sie biega po silowni a aeroby robilbym w dni wolne od silowni jak sadzice daloby to jakis efekt??

NIE MA Op*****LANIA SIE!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz tak robić, możesz również spróbować HIIT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 210
Akurat HIIT jakos mi nie podchodzi niewygodne to jest dla mnie juz wole robic tempa typu:
10x200m sprintem np po 35-40sek z 3m przerwami
lub taka jakby zabawa biegowa mialem to kiedys jak jeszcze chodzilem na lekka polegalo to na bieganiu truchtem przez 3,5 minuty potem przyspieszenie przez 30 sek ale nie na max i tak biegalismy 15-20 minut
co Ty na to?

NIE MA Op*****LANIA SIE!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepsze to niż nic, lecz więcej Ci nie powiem na temat treningu. Poczekaj na kogoś innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 210
jak widac raczej nikt wiecej sie tu nie chce wypowiadac:P

NIE MA Op*****LANIA SIE!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2022
Duzo masz tego smalcu?
Moze poprostu starczy skrocic czas miedzy seriami + 15-25 min biezni po treningu?
Przynajmniej u mnie to dziala ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 210
nie no mam taka warstwe na brzuchu grubosci palca u dloni[wskazujacego]:P zreszta tak jak napisalem mysle ze jak zrzuce cos kolo 4kg to bedzie super

NIE MA Op*****LANIA SIE!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2022
tez tak mialem. Pozucilem cukier, dorzucilem 2-3x w tyg bieznie + czas odpoczynku i jest nie brzydko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 210
chcialem sie przypomniec apatio robie tak jak pisales i dziala:P znaczy na wadze nie zabardzo widze efekty spadlo moze z 1kg ale w lustrze je widac co mnie cieszy najbardziej Pozdrawiam:):P

NIE MA Op*****LANIA SIE!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rosnie brzuch po odżywce : /

Następny temat

FoodDetective

WHEY premium