SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja 21lat 80kg 180cm wzrostu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 352
Witam mam kilka pytań skierowanych raczej do grupy ludzi która przechodziła redukcje nie raz nie dwa.
A więc zacznijmy
Pierwsze pytanie czemu jest tak wielka różnica w sylwetce kiedy stoimy naturalnie a kiedy się napinamy(wiem że to naturalne ale znam wielu ludzi, w różnych dyscyplinach sportowych i u nich ta różnica nie jest tak duża)
Drugie pytanie, mam postawiony cel a mianowicie redukcja do 2 lipca i teraz nasuwa się pytanie ile jeszcze 3,4,5,6 kg? czy też może katorga i próbować wycisnąć jak najwięcej
Moja aktywność wygląda nastepująco (nie jest regularna)
np pn 1,3h muay thai
wt 60km rower
sr 1,3h muay thai
czw 1,3h street workout
pia 1h biegania lub silownia
natomiast w 2 tygodniu aktywność zwiększa się 2x
i jest to również naprzemian przykładowo
pn bieganie nadczo 40min wieczorem sztuki walki
wt rower 60km wieczorem silownia
sr bieganie nadzczo wieczorem sztuki walki
czw bieganie nadczo wieczorem street workout
pia bieganie lub basen i wieczorem silownia
diete(deficyt kaloryczny) trzymam teraz dodaje więcej owoców i warzyw niż zwykle
z suplementacji:
kreatyna,białko,omega 3,witaminy,k3 d2,ashwaganda i mam zamiar na ten miesiąc dorzucić spalacz tłuszczu
żeby nie było jestem normalnym młodym człowiekiem i przyznam się bez bicia:tak raz w miesiącu chodzę na impreze pije alkohol
wymiary:ramię 38/39 "na pompie"
klatka:107/108
pas:85cm
udo:61cm
łydka:39
Zdjęcia pod spodem są mniej lub bardziej wyraźne(są tylko poglądowe)
















Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699607
Nie patrz na kg a skup się na samej sylwetce . Waga ciała to żaden wyznacznik formy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Niestety, tak już jest, że w odpowiedniej pozie, napięciu, świetle, ubraniu, odległości sylwetka może wyglądać jak przed i po redukcji.

Redukować warto do niskiego poziomu tkanki tłuszczowej. Np. ok. 12%.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w dopasowaniu diety....

Następny temat

Dieta na wzrost U 14 latka?

WHEY premium