SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja 2009

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 171 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2096
Skończył się okres świąteczny zbliża się powolnymi krokami Luty co wiąże się z zaplanowaniem redukcji dla większości z nas proponuje aby każdy w tym temacie wypowiedział się na temat swojego planu redukcyjnego dzięki temu też pomoże innym w wykonaniu jakże to ważnego etapu rozwoju naszego ciała ;).

Może na początek ja przedstawię swoje pomysły i swoje wątpliwości

4 dni treningowe (niefortunnie czas mam raczej tylko w poniedziałek, wtorek, sobotę, niedziele)
stopniowe zmniejszenie kalorii w diecie o 800 kcal
w każdy z dni treningowych areoby po siłowni w postaci jazdy na rowerku stopniowo zwiększając czas aż do 45 minut.

A teraz problem czy jeśli mam 4 dni treningowe pod rząd to czy warto układać plan tak aby ćwiczyć 2 razy tą samą partie mięśni w tygodniu?... bo nie będzie odpowiedniego czasu na regeneracje.
A jeśli nie 2 razy w tygodniu ta sama partia to jak to sobie rozplanować najlepiej?

Proszę o porady, zachęcam do rozpisywania swoich planów i diet jeśli ktoś ma już ułożone i do pisania swoich wątpliwości :) Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening fbw 5x5

Następny temat

Split do oceny

WHEY premium