SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55
Witam serdecznie, jestem tu nowy i z gory przepraszam jesli napisalem nie w tym dziale.
Moj problem z nadwaga zaczol sie od momentu przereania trenungow na macie . Caly czas trzymalem wage 72 kg po rogu zaprzestania treningow wazne 106 kg. Postanowilem cos z tym zrobic i znowu wrocic do treningow.

Moj wiek 27 lat
Waga 106 kg
Wzrost 179

Chcialbym troche zrzucic zeby sie nie zasapac i wogole cos podzialac. Wykupilem sobie diete na waszym portalu. Znajomi polecili mi jeszcze stanox 10 maly tiger plus clenox king labs. Bardzo prosze o pomoc jak to brac najlepiej czy to cos mi da? Prosze o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3897 Napisanych postów 26893 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 450120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55
zioekt

1. WIEK: 27
2. WAGA: 106
3. WZROST: 179
4. WYMIARY:

-biceps: 38
-klatka: 117
-udo:62
-talia: 113

5. STAŻ NA SIŁOWNI: 0
6. DIETA:

-białko: -
-węglowodany: -
-tłuszcz: -

Z dieta dopiero startuje , diete zakupilem na portalu potreningu

7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: -
8. TRENING: aktualnie silownia plus w domu orbitrek rowerek i bierznia
9. CEL CYKLU: odtluszczenie
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: -
11. POZIOM BF%: 8.0-19,9
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycie
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: owlosienie
15. PPM (podstawowa przemiana materii): wiek metaboliczny 42 lata
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: brak
-martwy ciąg: brak
-przysiad: brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3897 Napisanych postów 26893 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 450120
JIN5
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 0

to jakiś błąd czy tak miało być??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wpisalem zero bo nie mialem stycznosci ze sprzetami poza bierznia orbitrekiem i rowerkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
JIN5
Z dieta dopiero startuje , diete zakupilem na portalu potreningu

sory ale nie kwalifikujesz się narazie do brania wina, ani clenu, nie jestem złośliwy, ale to tak nie działa, że weźmiesz towar i sam fat zleci, wdroż dietę do codziennego stosowania i za jakiś czas nie ma problemu żeby Ci pomóc, ale teraz ja jestem na nie,

a wino nie pali tłuszczu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A w polaczeniu z clenem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Od dzis mam takze zajecia z instruktorem na silce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
nie, wszystkie środki to pomagają tylko, a tłuszcz pali deficyt kaloryczny, To dobrze że idziesz na trening i tego się trzymaj, a doping na razie zostaw, bo zobaczysz, że jak się przyłożysz to tłuszcz poleci bardzo szybko - nie w tydzień czy miesiąc, ale poleci - czy na towarze czy bez efekty będą zadowalające i na pewno będziesz zdrowszy. Uwierz wiem co mówię, wiem że ciężko jest zrozumieć jak się wcześniej nasłuchało kolegów, weź to i tamto, a Cię zaj**iście wrzeźbi, bo tak nie będzie, naprawdę, bo po co bym miał Cię ściemniać.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1947 Napisanych postów 13701 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 235825
Dokladnie jw,samo to ze zmienisz styl odzywiania,do tego ujemny bilans kcal i wysilek fizyczny sprawia ze powinienes wyraznie widziec rezultaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 807 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28220
JIN5
A w polaczeniu z clenem?

Z clenem to polecam wyluzować, a jak chcesz coś dorzucić to niezłą opcją będzie yohimbina.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słabe wyniki badań

Następny temat

Jak wejść na pierwszy cykl masowy po redukcji?

Wheya