SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja.Dieta do skorygowania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 271 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8850
ok dzęki wszystkim
zobaczymy co tam w aptece mają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 271 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8850
a wiec tak naszło mnie kolejnych kilka pytan:
1.Jesli np waga maleje czy musze zmiejszyc troche kaloryczosc bo słabo idzie to obcinam tłuszcze?? węgli te 2g/kg.mc zostawic?

2.w dzien treningowy jem 100g płatkow owsianych rano przed tr 50g kaszy grycz a po 100g kaszy.
czy w dzien kiedy niemam treningu tylko aeroby po śniadaniu to wystarczy te 100g kaszy zmniejszyc na 50 czy jeszcze cos obciac??
wtedy by było sniadanie 100g płatkow obiad 50g kaszy i posiłek po obiedzie tez 50g kaszy.

3.zapotrzbowanie na tłuszcze wyszło mi 114g
po tr Skalar doradził abym tłuszcz obciol
przed treningiem daje go mala ilosc czyli 14g oliwy z oliwek.
czy to oznacza ze w śniadaniu i II sniadaniu ma byc po 50g tłuszczu??=\
ogolnie ze sniadania miałem 31 chyba ale dodajac teraz tran bedzie 35g w II sniadaniu 20g i przed tr 14 czyli wychodzi 70g i liczac kasze zakmnie sie to w granicach 75g a gdzie reszte upchnąc??
prosze o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Jeśli spadasz z bf to kaloryczność zostawiaj.
2. Jak chcesz
3. A inne posiłki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 271 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8850
1.no tak ale jesli juz bedzie szło ciezko to obcinam tłuszcze??
2.moze troche źle sprecyzowałem pytanie.bo w dni tr wegle spozywamy tylko w porach około treningowych i rano. a jak mam dzien bez tr i robie same aeroby to te wegle wogole obciac czy zmniejszyc ich ilosc??
3.posiłkow mam 5
ostatni to same białko w postaci odzywki wiec nie dodaje tu tłuszczu bo ma to byc lekki posiłek
w po tr odradziłes tłuszcz wiec tak zrobiłem
a przed tr daje 15g tłuszczu
wiec zostaje 100g to podziału na 2 posiłki (sniadanie i II sniadanie)??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Węgle
2. Tyle ile w dni treningowe, obcięcie w dni nt nie pomoże w uzyskaniu lepszych efektów.3.posiłkow mam 5

Dawaj mięsa tłuste, ryby tłuste, jaja kurze itp. będzie tego tłuszczu więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
do białka na noc możesz dodać kieliszek oliwy.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas na diete i efekty!

Następny temat

Dieta do Poprawek!

WHEY premium