SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja,zmiana diety

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9168
Cześć wszystkim
Od końca maja jestem na redukcji a od miesiąca jestem na lC,oczywiście spadło na nim 5kg ale strasznie czuje sie na nim nie komfortowo.
Mięśnie wyglądają jakbym nie chodził na siłownie czyli są takie obwisłe i skurczone,ciuchy troche zwisają.Od poniedziałku mam ostatnie 7tyg redukcji i chciałem przejść na dietę nisko tłuszczową a wysoko węglowodanową w celu poprawieniu swojej formy optycznie.I moje pytanie brzmi:czy dieta co sobie ułożyłem się sprawdzi?Czy jakoś poprawić moje makro
waga:93kg
wzrost:182cm
cardio:5x45
trening:4x/tydz

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 85038
takie przechodzenie z dnia na dzień z diety lc na lf może się źle skończyć. Ja na towim miejscu stoponiowo dodawałbym węglowodanów na rzecz tłuszczy trzymając się tej samej podaży kalorycznej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 426 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9168
a jeśli chodzi o ilość ww oraz ich rozkład na posiłkach może być?I mógłbyś rozwinąć w jakim sensie może się źle skończyć?Dodam że robiłem sobie czasem cheat day i waga na drugi dzień była niższa lub ciut większa ale wygląd większy i pełniejszy

Nie lubię wegetarian. Zjadają jedzenie mojemu jedzeniu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 85038
chociażby taki fakt, że możesz przez te operacje złapać wody, zupełnie niepotrzebnie. To, że po cheacie jest się pełniejszym to normalne
rozkładaj mniej więcej po równo w każdym posiłku poszczególnych makro. Ustaw tak na powiedzmy tydzien i obserwuj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posze o pomoc

Następny temat

testo extreme anabolic

Fruzelina