SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja,ilość poszczególnych wartości odżywczych. Pomocy!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 1857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Fuckmaster z działu Dla zupełnie "zielonych".
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 63
Chciałabym zacząć dietę redukcyjną. Mam mały problem. Ale po kolei.
Waga: 56 kg
Wzrost: 160 cm
BMR= 56 kg x 24 h = 1344 kcal
BMR (dla kobiet)= 1344 kcal x 0,9 = 1210 kcal
1210 kcal x 1 (współczynnik aktywności) = 1210 kcal

Okej, tu mogę się zatrzymać. Oczywiście dlatego, że jest to dieta redukcujna muszę odjąć od zapotrzebowania kalorycznego 500 kcal. Hmmm...Wyczytałam gdzieś, żeby zacząć od mniejszej ilośi. Powiedzmy 250 kcal. Wychodzi mi 960 kcal.

Teraz mam gorącą prośbę. Ile białka i ile węglowodanów? W różnych artykułach waha się ilość białka między 1,8g - 2,2g, a węglowodanów od 3g w dni nietreningowe do 3,5g w treningowe. W tym momencie stanęłam, gdyż nie wiem ile powinnam optymalnie zawrzeć ich w diecie. Chciałabym ją ułożyć, potem tu wrzucić i czekać na opinie, ale najpierw potrzebna mi ta wiedza, żeby do czegokolwiek się zabrać.

Jeśli ktoś myśli, że mam mało przeczytanych artykułów, to chcę sprostować ;] Miałam 165 przeczytanych, ale zapomniałam hasła i dziś musiałam się od nowa zarejestrować. Mój stary nick to "alatko". Być może nie wynoszę zbytnio nauki ;) Plosię o pomoc...plosię plosię plosię plosię :>
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 143 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4547
nie ten dzial
idz do dzialu odzywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1946
do innego działu !!

"Świat jet mały ale należy do wielkich choć zawsze znajdzie się szerszy co wielkość wielkich pieprzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 654 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8641
Ja bym dala 2 gr białka i 1 gr tłuszczy reszta węgle

<-- Nie, nie jestem łysa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o ocene diety

Następny temat

POMOCY, ile makroskładników?

Wiecej