SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, prosze o pomoc w rozpisce

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 590
Witam. Chcę zacząć redukcję i chodzi mi tylko o fachową poradę jak rozpisać suple. Mam jeszcze parę pytań, prosiłbym o rzeczowe odpowiedzi. Mam TCM Olimp, Man Scocrch i Bcaa. Będę robił w tygodniu 3x trening siłowy i 3x aeroby.

1. Jak to rozpisać, kiedy co brać. Kreatynę tak jak wyczytałem w działach z kretem - DNT 5gr na czczo, w DT 5gr na czczo i 5 przed treningiem. A co ze Scorchem? Brać go tylko w DNT, przed aerobami? No i jeszcze Bcaa jak w to wstawić?

2. NIe wyobrażam sobie zeżreć prawie 500 capsów w miesiąc, nawet jeśli są to tylko capsy żelowe. I tu moje pytanie, czy jak będę wysypywał proszek z capsów to moge go rozpuszczać w wodzie? (zarówno TCM jak i Scorch), czy wtedy suple te tracą cos na wartości?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
żaden z suplementów nie jest Ci na razie potrzebny.
hiit też nie jest na razie dla Ciebie.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
TCM się rozpuści, Scorch raczej nie - przykładowo kofeina rozpuszczalna tylko w gorącej wodzie, BCAA jako zbiór aminokwasów rozpuszczalnych i nierozpuszczalnych w wodzie - nie w całości.

podaj dane o sobie - waga, bf, doświadczenie ze spalaczami, wiek, etap redukcji, stan zdrowia.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 590
Pytam o wysypywanie tego i rozpuszczanie, bo nie chcę łykac tego syntetyku kapsułkowego. Nawet jak sie nie rozpuści do końca, to pół biedy, chodziło mi tylko czy traci na właściowściach.

Dobra. A punkt 1 - jak to rozpisać?


Dzięki wielkie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
DNT:
Na czczo 30 min przed posiłkiem Scorch + TCM
30 min przed treningiem Scorch
Przed samym treningiem BCAA
Po treningu
TCM + BCAA. TCM zamiast tego możesz wziąć przed treningiem, jak wolisz, nie ma większego znaczenia.

DNT:
Na czczo Scorch + TCM
Przed areobami 30min Scorch i ewentualnie BCAA
Po treningu ewentualnie BCAA.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
pytałem o dane by rozpisać pkt 1.

zapewniam, że lepiej łykać ten syntetyk niż czuć smak.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 590
Wielkie dzieki Panowie!

A w kwestii samego treningu - to lepiej robic HIIT czy zwykłe biegi albo HIIT + cos na brzuch?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Podaj dane te co Koniu pisał, żeby ilości BCAA rozpisać. Lepiej HIIT niż bieganie. Ja robię HIIT z brzuchem osobiście.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 590
wiek: 25 lat
wzrost/waga: 176/87 (duuuży kałdun )
doświadczenie ze spalaczami: żadne, pierwsza redukcja
kreatyna: po pierwszym cyklu (lipiec 2008)
etap redukcji: chcę zacząć

Bzyku, a powiedz mi co na brzuch, zapodaj linka do czegoś dobrego, bo w sumie najbardziej mi o brzuch chodzi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Z BCAA nie musisz szaleć w takim razie, wystarczy jak będziesz brał po 8-9gram. Scorch'a zacznij od 2x1 kaps i stopniowo dobił do 2x3. Mam nadzieje, że dieta jest dopięta.

Co do brzucha, to nie jestem specjalistą. Ja robię spinanie brzucha, unoszenie nóg. Przenoszenie hantelka na skosy i na boczki skłony. Domyślam się, że chodzi Ci o to, że głównie z brzucha chcesz spalić. Więc tłuszcz nie schodzi miejscowo. Przy ćwiczeniu każdej innej partii będzie Ci schodził też z brzucha. Ćwiczenia siłowe to podstawa.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 590
A czy moge się obejść bez Bcaa na tym etapie, bo przecież jabłczan tez ma właściowści antykataboliczne?

No to zacznę trenić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Przy tej wadzę myślę, że możesz. Tylko żadnych areobów na czczo i tego typu rzeczy!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Dieta + (ewentualne Suplementy) Sport Walki + Wytrzymałościowy

Wiecej