SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, cisnąć bez zmian czy coś innego ?

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 246
Jestem na redukcji od 16 lutego, z tygodniowa przerwa związana z chorobą, ale od tego czasu udalo mi się zejść do 85.1kg, startowałem z wagi 91.8kg i na ,,masie'' jadłem 4300kcal, obcinalem juz dwa razy kalorie, wchodząc w redukcje pierwsze mialem stałe 3800kcal później zmieniłem na 3300 w dni cardio a 3700 w dni siłowe, teraz aktualnie 3000kcal w dni gdzie robie tylko 50min rowerka (praktycznie w każdy dzień nie siłowy chyba ze czuje mega zmęczenie to robie sobie luźny dzień) trzymając HR w wysokości 135-140udr/min, a 3400kcal w dni gdzie mam trening siłowy i na koniec treningu robie sobie 20min rowerka z ta samą intensywnością. Mimo to ze zszedłem ponad 6kg nie widzę wielkiej różnicy a mam wzrost 191kg gdzie moi znajomi przy takim wzroście i wadze wyglądają jak patyczaki a ja dalej jestem ulany, martwię się ze spałam miesnie a nie tkankę tluszową chociaż obwody troche tez sie zmieniają:
W klatce -3.5cm
W tali-4 ale od 2tyg nic się nie zmieniło
W brzuchu-3.5 tak samo od 2tyg nic się nie zmieniło
Udo-2cm
Lydka-1cm
Biceps-1.5cm
Pytanie co zrobić?
Zastanawiam się czy po tym tygodniu nie zrobic sobie tygodniowej przerwy gdzie byłbym na zerowym bilansie kalorycznym i później ponownie na redukcje wejść tyle że przy mniejszej aktywności i automatycznie kaloryce, czy cisnąć dalej tak jak teraz lecę?
Czy może na 4tygodnie na krótka masę zostawiając tylko cardio po treningu siłowym i potem na redukcje?
Dodam że w wieku 19lat ważyłem 110kg i w pół roku zszedłem do 83kg, później nialem przerwy treningach i waga skała w zależnie od tego czy ćwiczyłem czy mialem przerwę, teraz trenuje systematycznie od 10miesiecy i nie mam zamiaru przestać a chciałbym wreszcie odsłonić brzuch na wakacje nie wiem czy ten "brzuszek" moze byc przez nadmiar skóry albo zła postawę czy może to woda ?
Pierwsze zdjęcia są aktualnymi.

















Zmieniony przez - Duduś0730 w dniu 2021-04-26 11:20:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 246
Dalsze zdjęcia




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668765
Ja bym juz dokładał kilogramów

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 246
Ale tluszczu jeszcze siedzi troche a na lato chciałbym troche brzuch pokazać a nie wstydzić się, myślałem żeby tak do 80-82kg zejść z wagi i wtedy zrobic sobie 2tygodnie roztrenowania i później delikatna masę. A przecież im więcej tluszczu tym trudniej się fajna jakościową masę robi, nie potrzebnie będę lądował kalorie w tłuszcz co nie ? Co o tym sądzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668765
No to możesz jeszcze zjechać bardziej, jestes szczuplak po prostu

Zbij jeszcze kilka % i dokładaj z glowa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 246
Oki, założenie mialem takie zeby do końca maja cisnąć na redukcji później zrobic dwa tygodnie roztrenowania i podbijać kalorie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668765
Możesz na spokojnie, tylko nie wiem po co to roztrenowanie?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 246
Słyszałem że po każdym cyklu treningowym wypadało by zrobic roztrenowania, przerwać przyjmowanie kreatyny itp. By potem tak jakby na nowo organizm zaczął pracować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668765
Nie ten etap
Kreatynę możesz przyjmować i cały rok
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja mikrocykle

Następny temat

Co teraz? Prośba o poradę

WHEY premium